Як встановити міжкімнатні двері Купе

Міжкімнатні двері-купе дуже органічно вписуються практично в будь-який інтер'єр. Вони значно економлять простір за рахунок того, що відкриваються в одній площині. Це конструкція, що складається з двох полотен дверей, які вільно рухаються по напрямних рейках в різні боки.

Для того щоб встановити в міжкімнатні отворі дверей такого типу вам знадобляться: дверне полотно, механізм міжкімнатних дверей-купе, направляючий профіль, квадратний дерев'яний брус перерізом 50 мм, саморізи по дереву, анкера, фінішні цвяхи, лиштви, фурнітура для розсувних дверей , рулетка, молоток, викрутка, будівельний рівень.

Починати роботу ми будемо з демонтажу старих дверей і підготовки отвору до установки міжкімнатних дверей. Знімаємо старі двері з петель, видаляємо петлі і наличники, що обрамляють дверний отвір. Якщо коробка двері заважає установці, її також потрібно демонтувати. Після цього необхідно вирівняти стіни, щоб вони не заважали вільному ковзанню двері і закрити всі тріщини і щілини. На нижній поверхні дверної панелі видовбати стамескою паз і закріпіть в ньому П-образну напрямну. Для ковзання необхідно вставити в нижню планку напрямні ролики.

Тепер встановіть двері на нижню напрямну рейку, прикріплену до підлоги. Для цього необхідно завести ролики, розташовані на направляючої на двері, завести в пази напрямної рейки, прикріпленої до підлоги. Одному це зробити досить важко, тому краще попросити когось підтримати двері. Після того як ми закріпили двері в нижній направляє, необхідно розмітити розташування верхньої направляючої в дверному отворі. Прикріпіть металеву направляючу до бруска, шириною з дверний отвір. Після цього закріпіть брус на тому місці, де повинна розташовуватися верхня напрямна двері. Щоб двері не застрявали при відкриванні-закриванні, необхідно прикріпити дерев'яний брус строго горизонтально. Це можна перевірити за допомогою рівня, і тільки після цього можна закріплювати дерев'яний брус з металевої напрямної за допомогою анкерів.

Похожие страницы