Як вибрати міжкімнатні двері

Вибір міжкімнатних дверей може виявитися вельми непростою справою - це підтвердить будь-яка людина, яка хоч раз стикався з подібним завданням в процесі ремонту. Для цих елементів інтер'єру першочерговими є два показники: зовнішній вигляд і якість. Ексклюзивний вид дверей формує неповторний дизайн вашого житла, вони повинні добре поєднуватися з меблями, шпалерами та іншими компонентами декору. Також міжкімнатні двері відносяться до не найдешевшим виробам, тому хочеться, щоб вони прослужили якомога довше, і при цьому не переплачувати. Прочитавши цю статтю, ви познайомитеся з типами міжкімнатних дверей, матеріалами, з яких їх виготовляють, і дізнаєтеся про основні критерії їх вибору.

Міжкімнатні двері: критерії вибору

Перш, ніж вибрати і купити міжкімнатні двері, необхідно зробити виміри. Щоб зробити це правильно, бажано володіти відповідними знаннями та навичками. Якщо ви не хочете розбиратися у всіх тонкощах процесу, краще доручити цю справу того фахівця, який буде проводити встановлення міжкімнатних дверей - він врахує передачу тепла, звуку, вологість кожного приміщення та інші важливі нюанси.

Якщо ж ви все-таки вирішили взятися за цю справу самостійно, ось прості правила, які допоможуть вам відрізнити якісно зроблену двері:

  • виміряйте відстань між кутами полотна міжкімнатних дверей по діагоналі і порівняйте результати. Якісні двері можуть мати розбіжністю не більше 1 мм - в іншому випадку варто гарненько подумати, перш ніж їх купувати.
  • уважно огляньте дверне полотно з торця - воно повинно бути ідеально рівним. Якщо ж міжкімнатні двері йдуть «вісімкою», значить, дерево сушилася неправильно, і з роками ці нерівності будуть тільки збільшуватися.
  • зверніть увагу на колір - будь-які неоднорідності, плями можуть свідчити про те, що використовувалася тонування для приховування дефектів. Пориста або шорстка поверхня, будь-які цяточки, точки і ворсинки свідчать про низьку якість виробу, визначити настільки дрібні дефекти міжкімнатних дверей по фото не вийде - треба робити це в безпосередній близькості від полотна.
  • проведіть по полотну нігтем - якщо на лаку залишаються сліди, то перед вами явно неякісне покриття, і купити двері з таким покриттям буде великою помилкою.
Похожие страницы