Як Вибрати Хороші Пластикові Вікна

Як вибрати вікна?При всьому різноманітті систем профілів від VEKA, пластикові вікна вибрати досить нелегко. Кількість камер, ширина склопакета і монтажні розміри, цінова політика і, звичайно ж, якість вікна - розібратися у всьому цьому відразу зможе не кожен.

Коли Ви вирішуєте, які ставити вікна, важливо розуміти, що вікно - це не один монолітний предмет, а конструкція з декількох елементів (профіль, склопакет, фурнітура). Якраз якість і характеристики складових частин визначають властивості кінцевого продукту. Іншими словами, щоб дізнатися, як вибрати пластикові вікна , потрібно знати, які критерії пред'являються до вибору вхідних в їх склад компонентів.

Також при виборі пластикового вікна необхідно враховувати тип приміщення і природно-кліматичні особливості регіону. Вікна повинні захищати від перепадів температур і не пропускати вуличний шум. І ще один важливий аспект - вони повинні добре доповнювати інтер'єр і не вимагати специфічного догляду.

Звичайно, Ви можете звернутися до професіоналів, вони порадять, як вибрати склопакет, профіль і фурнітуру, але важливо і самому розуміти, за що Ви платите гроші і що в результаті отримуєте.

Система профілів VEKA Softline 82. Ви можете поставити на вибір вікна з профілю VEKA, шириною від 58 до 90 мм. Кількість камер визначається монтажною шириною і розраховане виходячи з оптимальних показників теплозахисту. У нормі, для звичайної міської квартири досить профілю 70 мм; більш широкий профіль використовується в заміських будинках або в регіонах з суворими зимами.

2. Характеристики склопакета. Для офісних і неопалюваних приміщень краще вибирати одинарний склопакет. Для квартир і будинків склопакет повинен бути як мінімум подвійний. Як вибрати склопакет для скління торгового приміщення, мансарди в житловому будинку і чи варто купити двокамерний пакет для вікна в міській квартирі, Вам розкажуть менеджери в офісах наших партнерів.

3. Фурнітура. Якщо говорити про фурнітуру - це той випадок, коли заощаджувати не можна. Адже саме вона знаходиться в постійному навантаженні. Неякісна фурнітура може привести до нещільного прилягання стулок, заклинювання і, в кінцевому підсумку, до заміни. Вибирайте тільки якісну фурнітуру перевірених виробників, щоб не довелося платити двічі.

Похожие страницы