Які вхідні двері вибрати

Кращі вхідні двері - оптимальне поєднання надійності, комфорту та естетики Вибираючи двері, враховуйте не тільки їх вартість. Якість, надійність, стиль і комфорт - критерії кращих вхідних дверей.Віди комплектацій і ціни ... Для широких прорізів варто вибрати сталеві двері з додатковим розширенням - це привабливе, зручне і надійне рішення для житлового будинку або офісної будівлі. Подивитися варіанти ... Щоб підкреслити індивідуальний, вишуканий стиль двері, виберіть один з варіантів модних декоративних панелей. 

Вы можете выбрать и купить входные двери на заказ в тамбове высокого качества, надежные и долговечные с замером и установкой по самой выгодной и доступной цене.

Перейти до прикладів ... Хороша вхідні двері в квартиру - це не примха, а необхідність. Саме вона захищає мешканців і майно від зловмисників, зберігає тепло і надає буквальний сенс виразу «мій дім - моя фортеця». Російський ринок дверей відносно молодий, хоча обстановка в неспокійні 1990-ті викликала бурхливий розвиток цього бізнесу. Вітчизняні виробники вхідних дверей багато чому навчилися у своїх зарубіжних колег, і сьогодні російські двері нічим не відрізняються за якістю від італійських чи німецьких. Яку вхідні двері вибрати Вхідні двері якої фірми краще? На це питання складно дати однозначну відповідь. Колись покупці із засобами віддавали перевагу дверям з Європи, зокрема Італії та Німеччини, а економні люди встановлювали двері китайського виробництва. Але сьогодні ситуація на ринку змінилася. Практично 90% всіх сталевих дверей в даний час виготовлені російськими компаніями з використанням сучасних європейських технологій і комплектуючих. Решта 10% - двері виробництва великих китайських компаній, а також продукція ізраїльських, італійських, англійських, німецьких і польських фірм. Існує і сила-силенна дрібних компаній, які можуть пропонувати цілком якісну продукцію, хоча і модельний ряд, і можливості для виготовлення дверей за індивідуальним проектом у них обмежені. Хороша вхідні двері в квартиру повинна відповідати відразу декільком вимогам. Головне якість двері - надійність і стійкість до злому, причому, як до силового, так і до інтелектуального. Крім того, двері повинні захищати від холоду (що особливо важливо в наших широтах), протягів і від шуму в під'їзді. Важливі також міцність і довговічність всіх деталей - господар повинен бути впевнений, що двері не заклинить і не перекосить, а замок не зламається в самий невідповідний момент. І нарешті, вхідні двері хорошої якості повинні радувати око. Розглянемо кожен критерій вибору докладніше. Взломоустойчивость Існує 13 класів стійкості дверей до злому, але звичайні вхідні двері (навіть найдорожчі) вкрай рідко піднімаються вище четвертого класу. Більш високий клас необхідний для дверей банківських установ і сховищ. Перший клас взломоустойчивости - це двері, які можна розкрити будь-якими способами, крім застосування фізичної сили і найпростіших інструментів. Двері другого класу можна зламати тільки за допомогою спеціальних електричних засобів. До дверей третього класу відносяться ті, що піддаються лише впливу електроінструменту потужністю більше 500 Вт. А зламостійкі та до того ж куленепробивні двері - це вже четвертий клас.

Похожие страницы