Як Самому Поставити Пластикові Вікна

Заміна дерев'яних вікон на пластикові дозволяє значно підвищити тепло заощадження в квартирі. Крім того, пластикові вікна відмінно захищають приміщення від сторонніх звуків. Про те як вибрати і як самому встановити пластикове вікно розглянемо далі.

Кращі пластикові вікна: переваги і недоліки монтажу

Найпопулярніші види вікон - пластикові і дерев'яні. Якщо порівняти дані варіанти вікон, то вікна з пластику мають незаперечні переваги.

Пластикові вікна відрізняються такими перевагами:

  • тривалість експлуатації;
  • хороші звукоізоляційні характеристики;
  • такі вікна не пропускають до приміщення зайві звуки;
  • дані варіанти вікон мають привабливий зовнішній вигляд, найчастіше їх виготовляють в білому кольорі, але можна замовити вікна практично будь-якого кольору і будь-який текстури;
  • вікна з пластику відрізняються стійкістю до вологи, перепадів температури та інших впливів зовнішнього середовища;
  • пластикові вікна відрізняються високою герметичністю;
  • ще одна перевага даних вікон - хороша тепловий захист приміщення і можливість нанесення на скло спеціального покриття, що забезпечує комфорт перебування в приміщенні;
  • високі технологічні показники;
  • можливість вибору індивідуального дизайну, кількості стулок, склопакетів, фурнітури і т.д.

Порівнюючи вікна з пластику з дерев'яними, слід зазначити їх повну герметичність. Такі вікна захищають приміщення не тільки від вітру, а й від вологи і снігу. Пластикові вікна не потребують додаткового догляду, фарбування і т.д. Для миття пластикового вікна досить звичайною теплої води. Тривалість експлуатації високоякісного пластикового вікна становить близько 35 років.

Також, пластикові вікна відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Вони можуть імітувати різні породи дерева. Скло також можуть бути дзеркальними, тонованими або покритими візерунками.

Екологічна безпека пластикових вікон знаходиться на високому рівні. Такі вікна дозволяється встановлювати в медичних установах і дитячих кімнатах, так як вони не виділяють шкідливих для здоров'я людини речовин.

Однак, існують певні недоліки пластикових вікон. Через високу герметичності вони створюють парниковий ефект в приміщенні, тому рекомендується встановлювати стулки, через яких забезпечується провітрювання. При наявності подряпин і механічних пошкоджень на вікні, усунути їх можна тільки за допомогою заміни вікна. Також пластик відрізняється електростатічность і легко покривається пилом.


Похожие страницы