Які пластикові вікна краще?

Рекомендації VEKA за вибором якісних вікон

Рекомендації VEKA за вибором якісних вікон

Вибираючи, які вікна купити для будинку або офісу, кожен з Вас шукає краще рішення для збереження тепла і затишку, намагаючись знайти оптимальне поєднання ціни та якості. Виробник високоякісного пластикового профілю VEKA рекомендує звертати увагу на наступні параметри вікна з ПВХ:

профіль

Є кілька класів якості профілю, що визначаються товщиною зовнішньої стінки. Більш тонкий профіль може коштувати дешевше, однак він не завжди може забезпечити збереження споживчих властивостей вікна - тепло - і шумоізоляцію, геометричну стабільність, довговічність. Кращі фірми працюють з профілем класу А, який дозволяє гарантувати якість.

Дивіться відеоролик "Важливі параметри пластикових вікон"

Фурнітура та комплектуючі

Вікна хорошої якості повинні відкриватися і закриватися без проблем в будь-який час року, захищати від пилу і звуків вулиці. Дешеві ущільнювачі, ручки, поворотна фурнітура та елементи кріплення не тільки зменшують вартість вікна, але і знижують його якість. Адже при поганих комплектуючих навіть першокласний профіль не врятує.

Скло

Звертайте увагу на те, які скла використовує виробник. Хороші вікна мають склопакети з полірованого скла, нерідко з сонцезахисним покриттям. Дешеве китайське скло може надалі засмутити вас каламутними розлученнями, подряпинами і навіть тріщинами при сильних морозах.

монтаж

Які б не були кращі пластикові вікна, неправильна установка перекреслить всі. Ми радимо користуватися послугами з установки вікон, які пропонують самі виробники. Залучення до установки людей з боку або самостійний монтаж позбавляють вас права на гарантійне обслуговування.

Ціна

Кінцева вартість вікна з установкою залежить від всіх попередніх пунктів. Можна знайти і поставити вікно дешевше, проте сукупна економія може скласти максимум 20%, а термін служби вікна буде непередбачуваний. Просто дізнайтеся, скільки коштує обслуговування і ремонт, і подумайте, чи варто ставити вікна, які, можливо, доведеться ремонтувати.

Похожие страницы