Які Міжкімнатні Двері Краще

Як вибрати кращу міжкімнатні дверіМіжкімнатні двері - важлива деталь інтер'єру, але вони виконують не тільки декоративну функцію. Хороша міжкімнатні двері - це красивий дизайн, висока ступінь шумоізоляції і відсутність протягів. Як вибрати двері, яка прослужить довгі роки і буде радувати око?


Міжкімнатні двері з покриттям з екошпон - вибір на користь якості, екологічності та бездоганного зовнішнього вигляду. Подивитися розцінки ...

Поняття «кращі міжкімнатні двері» має на увазі оптимальний баланс ціни і якості. Знайти якісну і недорогу двері сьогодні не так складно - багато російських фабрики випускають великий асортимент довговічних і красивих дверей класу «економ», та й ціни на люксові моделі зараз не такі високі. Щоб не переплачувати, відразу визначитеся з характеристиками двері - це допоможе вибрати модель, що повністю відповідає вашим побажанням. Ось про що слід подумати перед покупкою комплекту міжкімнатних дверей:

конструкція

Існує кілька типів конструкцій міжкімнатних дверей . Найпоширеніша - стандартна орні з петлями з одного боку. У старих «сталінських» квартирах, а також в тих, де дверні прорізи дуже широкі, краще встановити орні двері, що складається з двох дверних полотен. Для маленьких приміщень підійдуть двері-купе, які переміщаються по рейках, вони також бувають одинарними або подвійними. Такі двері економить простір. Те ж можна сказати і про складних дверях-гармошках. Якщо у вас дверні прорізи арочного типу, замовляйте відповідну двері з арочної рамою. Однак така конструкція через її нестандартності буде коштувати трохи дорожче.

Похожие страницы