Вставити Вікна Пластикові

Тераса дозволить насолоджуватися свіжим повітрям і чудовою погодою в будь-який час року. Тераса може бути побудована як окремо, так і прибудована до основного житлового будинку.

Останній варіант, більш простий, тому що для цього знадобитися менше будівельних матеріалів, а також може бути опалювальної і мати освітлення без додаткових проводів. Їли все-таки є бажання побудувати терасу окремо, то послідовність проведених робіт, залишається незмінним, а ось витрат ставати більше.

Поетапне будівництво тераси

Визначившись з будівельними матеріалами (найкраще деревина) і з місцем розташування веранди, можна приступити до фундаменту.

Визначити кордону тераси, викопати траншею на 1, 5 метра і залити бетонним розчином. Дати йому схопитися 3 - 4 дні в залежності від погодних умов.

Зробити каркас тераси з деревини або можна "коробку" викласти з шлакоблоку або цегли, але при цьому потрібно залишити дверний і віконний отвір. Матеріал для каркаса вибирається з власний переваг і задуманої планування.

Покрити дах можна будь-яким покрівельним матеріалом, але бажано таким же як основне житловий будинок (обов'язково повинен бути скат і не повинно бути ніяких зазорів). У разі якщо зазорів не уникнути, то потрібно обов'язково залити смолою (краще це зробити відразу, а не залишати на потім).

Вставити вікна (пластикові або дерев'яні), двері і приступити до настилу підлог. Перш ніж стелити підлоги, потрібно щоб деревина пройшла акліматизацію (випросталася). Також підлоги можна залити бетоном, а потім зверху просто утеплити, але це можна зробити, якщо тераса буде служити просто додаткової прибудовою, а не для постійного перебування.

Оздоблення тераси (всередині і зовні), проводка освітлення та опалення - за бажанням. Усередині тераси можна розташувати стіл з самоваром і на підвіконнях розмістити квіти в горщиках або кашпо.

Вхід в терасу можна прикрасити сходинками з цегли або зробити з товстих дощок.

Будівництво тераси закінчено, можна облагородити її різними рослинами. Наприклад, посадити дикий виноград, чагарники або зробити клумби з квітами. А ще краще, якщо посадити під вікнами бузок, то тоді по весні можна насолоджуватися прекрасним, пахучим ароматом.

Похожие страницы