Все для пластикових вікон

Шукаєте надійного постачальника матеріалів для установки пластикових вікон і дверей? Вітаємо, Ви його знайшли!

Компанія «Пласткомплект» давно і успішно займається реалізацією комплектуючих і будматеріалів для монтажу. Ми почали працювати в 2006 році і з тих пір домоглися багато чого: налагодили співпрацю з крупно-оптовими постачальниками більшості найпопулярніших марок, і тому готові запропонувати своїм клієнтам дуже багатий вибір, мабуть, самий широкий в Ярославлі.

У нас є все!

Завдяки чому багато віконники нашого міста і області з задоволенням приїжджають за матеріалами саме до нас. Раді запропонувати асортимент комплектуючих:

  • пластикові і акрилові підвіконня (Proplex, Вітраж, Crystallit, Danke, Moeller, Werzalit, Daniel Interior) і допоміжні елементи до них (кріплення, накладки, заглушки);
  • матеріали для укосів: пластикові та сендвіч-панелі, куточки і п-, f-профілі, утеплювачі; монтажні піни та гідроізоляційні матеріали;
  • віконну і дверну фурнітуру (Roto, Mako і дешевші аналоги);
  • вироби з оцинкованої сталі (відливи, козирки тощо, в тому числі листові матеріали та вироби для нестандартних конструкцій на замовлення);
  • різноманітний кріплення;
  • інструмент для монтажу.

У «Пласткомплект» можна також замовити вікна та двері з популярних профільних систем, в тому числі під ключ. Ще ми надаємо послуги з монтажу та сервісного обслуговування.

Наші компетентні співробітники завжди проконсультують, підкажуть краще рішення. При необхідності ми виїжджаємо на об'єкт або організуємо доставку замовлення.

Одне з головних переваг «Пласткомплект» - зручність.

До нас можна без проблем приїхати і відразу купити все, що потрібно для роботи. Немає необхідності чекати окремих товарних позицій, витрачати час на поїздки в різні точки міста. Прийшов, побачив і купив! Будь-які найменування, будь-яку кількість на будь-яку суму - на складі цілий рік.

Крім того, ми відкриті 7 днів на тиждень, без вихідних.

Важливо: ми працюємо з будь-якими клієнтами. Для нас абсолютно неважливо, чи уявляєте ви велику компанію або ви приватник, який працює «на себе».

Похожие страницы