Вишукана резиденція України
Вишукана резиденція, побудована монархом або знатним. Палаци Київської Русі? Період не збереглося. Протягом ХІІ-ХVІІ ст. Було побудовано багато замків, але кілька палаців. Лише у 17 столітті члени козацької старшини, особливо гетьмани, почали вводити їх в експлуатацію. Більшість палаців, побудованих за часів Гетьманщини, не збереглися. Все, що залишилося від палаців гетьмана Богдана Хмельницького в Чигирині та Суботиві, - це письмові описи та креслення руїн. Всі сліди імперативного барокового палацу гетьмана Івана Мазепи в Батурині були знищені за наказом Петра I в 1708 році. Палаци, побудовані польськими дворянами на Правобережній Україні, пройшли набагато краще, включаючи ренесансно-бароковий у Підгірцях (1654) та інші. у Збаражі, Бережанах і Бар.
Самые интересные и важные события в городе Черкассы и области собраны на портале Сайты Черкасс и доступны в любое удобное время бесплатно и без регистрации.
Більшість збережених палаців в Україні датуються кінцем 18 - початку 19 століття. Вони були побудовані в класичному стилі, тоді популярному в Російській імперії ...
СОКИРИНЦІ. Селище (2001 р. - 1386 осіб) у Срібському районі Чернігівської області. Вперше згадується в літописах до 1092 року. Як маєток родини Галаган місцевість перетворилася на культурний центр. Дендрологічний парк був створений у 1763 році і перероблений як ландшафтний парк у 1825 - 35 рр., В 1781 році був створений вертепний театр ляльок, а в 1829 році архітектором П. Дубровським був побудований палац. 19-го століття. Один з перших кооперативів в Україні, сільськогосподарський кредитний союз, був організований в Сокиринцях Григорієм Галаганом у 1871 році. Сьогодні палац і парк Галагану використовуються сільськогосподарськими техніками ...
Село Сокиринці (2001 р. 1076 р.) У Бродівському районі Львівської області. Вперше згадується, як Пліснеськ або Плісник, у літописах 1188 та 1233 рр. Руїни міста - комплекс валів і ровів площею близько 160 га - є найбільшою і найкращою староруської Русі? укріплень для виживання. У ХІІІ-ХІІІ ст. Пліснеск був одним з найбільших міст Галицької провінції і Галицько-Волинського князівства і важливим торговим центром. Він був зруйнований в 1241 році монголами, і зник з середини 15 століття. Поруч розташоване село Підгірці. Вперше в історичних документах він згадується в 1432 році. У 1635 - 40-х рр. Там же був побудований укріплений палац епохи Відродження. Крім палацу збереглися ряд архітектурних пам'яток, серед яких монастир василіан з 1659 р., Римсько-католицька церква (1752-66 рр.) І православна церква з 1726 р.