Вікна в ліберальну Європу повинні бути наглухо забиті

АРБІТРАЖНИЙ СУД ПІВНІЧНОЇ СТОЛИЦІ позбавив АКРЕДИТАЦІЇ АЛЬМА-МАТЕР лібералів

Арбітражний суд Санкт-Петербурга і Ленінградської області прийняв 20 березня 2017 року рішення про позбавлення ліцензії Європейського університету.

Причиною даного рішення стали численні порушення, виявлені в ході перевірок, проведених наглядовими органами влітку 2016 року.

Однак зараз установа продовжує свою роботу. Протягом 30 днів керівництво вузу має намір подавати апеляцію до суду вищої інстанції з метою домогтися скасування попереднього рішення.

Хто фінансує Європейський університет?

Раніше телеканал Царгород детально аналізував діяльність Європейського університету Санкт-Петербурга, піклувальниками якого є такі, м'яко скажемо, неоднозначні особи, як екс-міністр фінансів Олексій Кудрін, директор Ермітажу Михайло Піотровський, глава компанії "Роснано", колишній головний приватизатор Росії Анатолій Чубайс.

Завдяки своїм впливовим опікунам, що є провідниками впливу західних глобалістських структур, Європейський університет отримує фінансування від різних іноземних фондів, серед яких "Відкрите суспільство" Джорджа Сороса, фонди Карнегі, Аденауера, Ротшильда, Макартура.

Природно, настільки щедру забезпечення (а тільки за 2012-2015 роки ЄУ СПб отримав грантів майже на 9 мільйонів доларів, півмільйона євро і 86 тисяч фунтів стерлінгів) західні фонди виділяють аж ніяк не в благодійних цілях.

Вуз бере участь в розробці різних програм, суть яких зводиться до пропаганди і впровадження в суспільну свідомість ліберальних цінностей, а також дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Росії.

Так, наприклад, в 2007 році Європейський університет отримав від Єврокомісії грант в 800 тисяч євро на підготовку проекту "Міжрегіональна електоральна мережу", що передбачав відпрацювання технології організації масових протестів у зв'язку з порушеннями в процесі проведення виборів. У 2011-2012 роках аналогічні розробки західні НКО намагалися реалізувати при організації масових антиурядових акцій після парламентських і президентських виборів в нашій країні.

Похожие страницы