Утеплення даху: переваги та функції

Утеплення даху: переваги та функції

Хочете створити комфортний мікроклімат в житловому або комерційному приміщенні з мінімальними фінансовими витратами? Зекономити на опаленні в холодну пору року і кондиціонуванні влітку допоможе термоізоляція покрівлі. У цій статті ми розглянемо основні моменти, що стосуються цього питання

переваги є

Ви вже утеплили стіни і підлогу? Радимо не зупинятися на цьому, а подбати ще й про покрівлі, адже через неї відбувається витік чималої кількості тепла. 

Самый широкий ассортимент строительных материалов для кровли и фасада, для утепления, а также наружной и внутренней отделки дома на сайте компании Тепла Хата Вы можете купить по самой выгодной и доступной цене. без переплат и накруток.

Ось основні переваги утеплення даху:

збільшення показника на термометрі;

зниження кількості споживаних енергоресурсів;

збереження навколишнього середовища (через зменшення викидів вуглекислого газу);

економія бюджету.

Проводити термоізоляцію покрівлі можна в житлових і промислових будівлях. Капіталовкладення досить швидко окупиться і дозволить створити комфортний мікроклімат в приміщенні, а також воно має інші переваги, адже функції теплоізоляції покрівлі досить широкі:

Дозволяє продовжити термін експлуатації даху, так як запобігає деструктивний вплив внаслідок коливання температури.

Перешкоджає утворенню льодової кірки, яка має негативний вплив на покрівлю.

Знижує рівень проникнення сторонніх звуків (спів птахів, шум від машин та іншого транспорту, падіння крапель дощу).

Захищає приміщення від палючих сонячних променів в жарку пору року і ін.

Якщо ви ще не утеплили дах, радимо не відкладати це на потім.

тонкощі процесу

Проводити роботи рекомендується в теплу пору року, коли рівень опадів мінімальний. Дощ не тільки заважає проведенню монтажу, але і здатний зіпсувати матеріали, і доведеться починати все з початку. Тому для термоізоляції покрівлі рекомендується використовувати вологостійкі матеріали. Це дозволить уникнути зайвих фінансових витрат.

Вибір матеріалів для утеплення покрівлі сьогодні досить великий, але одним з найбільш популярних є пінополістирол. Він має масу переваг, тому все більше людей віддає йому перевагу. Пінополістирол являє собою «пухирчастий» матеріал. Близько 98% всього обсягу припадає на повітря, що сприяло незвичайним технічними і експлуатаційними характеристиками:

відмінною термо- і звукоізоляція;

вологостійкості;

легкості;

довговічності;

відсутності сприятливого середовища для розмноження цвілі і бактерій.

Схема утеплення покрівлі

Працювати з матеріалом досить зручно, тому провести монтаж можна і своїми руками. До того ж варто пінополістирол порівняно недорого, що є ще одним вагомим плюсом в його сторону. Він є хімічно інертним, тому не вступає у взаємодію з іншими матеріалами і відмінно протистоїть впливу синтетичних миючих засобів. Термін служби пінополістиролу складає до 80 років, хоча в реальності він може прослужити і довше.

Ефективність теплоізоляції залежить від якості використовуваних матеріалів і дотримання технології на кожному етапі робіт. При бажанні зробити утеплення покрівлі пінополістиролом можна і самостійно, але тільки при наявності хоча б якогось досвіду в будівництві. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще довіртеся професіоналам і насолоджуйтеся результатом роботи.

Похожие страницы