Упаковка для яєць

Упаковка для яєць, яєчна упаковка з логотипом

контейнер для яйця зі спіненого полістиролу

Ми продаємо як готову яєчну упаковку, так і виготовляємо упаковку під яйце на замовлення. Наносимо ваш логотип на упаковку для яєць як у вигляді етикетки, так і у вигляді печатки на самій упаковці. Упаковка для яєць в наявності і під замовлення. Для виготовлення контейнерів для яєць застосовують: папір (картон), пластик і спінений полістирол (ВСП). Упаковка для куриных яиц из сертифицированного PET-сырья доступна к заказу по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Фасовка яєць в нашу упаковку може проводитися як автоматична на лінії, так і ручним укладанням. Є продаж стандартних контейнерів на 10,20, 30 яєць, які можна упаковувати яйця 1, 2 категорії і добірного столового яйця (яйця С0, С1). ціна упаковки для яєць не може сильно відбиватися на загальній вартості продукції на прилавку магазину. У нас покупцями є як великі виробники яйця (птахофабриками), так як середні і дрібні споживачі (фермерські господарства). Наші коррекси для упаковки яєць дозволяють застосовувати їх на конвейєрах автоматичного фасування і упаковки. Ми можемо передбачити в договорі на поставку індивідуальні умови відвантаження. Прозора упаковка дає уявлення про цілісність яєць не розкриваючи упаковки. Це буває важливо, щоб покупці в магазинах зайвий раз не порушували цілісність упаковки. Яєчна тара вимагає дбайливого звернення. Плюси застосування пластикової упаковка під яйця:

Прозорі контейнери для яєць показують споживачам самі яйця, не відкриваючи кришку;

Відразу видно розбиті яйця без розтину і покупки контейнера;

Пластиковій упаковці бій висихає, забезпечуючи гігієнічність упаковки;

Пластикова упаковка для яєць забезпечена спеціальними внутрішніми захисними стійками;

Пластикова упаковка стійка до змін температури і вологості.

Маленький вага.

Курячі або перепелині яйця - це крихкий і ніжний товар, що вимагає збереження свіжості, якості та харчової безпеки

Картонна упаковка існує на ринку упаковки давно, і добре зарекомендувало себе як і бюджетний варіант міцної упаковки для яєць. Однак нова тенденція змушує птахофабрики і магазини переходити пластикові контейнери для фасування і упаковки яєць всіх категорій яєць. Вартість пластикової упаковки під яйце і її властивості визначає продажу даної упаковки. Упаковка повинна бути жорсткою і міцною, витримувати механічні дії, вібрацію, щоб яйця досягли споживача цілими і свіжими.

Похожие страницы