Італійські Ручки для Міжкімнатних Дверей

Колекція Antologhia фабрики COLOMBO - це стилі минулих епох. Старовинні технології лиття та обробки кольорових металів часів Відродження.

Фабрика OLIVARI в дверних ручках поєднала індустріальний підхід і високий дизайн, співпрацюючи з уславленими італійськими архітекторами і конструкторами.
Протягом 100 років OLIVARI розробляє нові матеріали, вносить зміни в форму і колірну гамму. Ручки OLIVARI уособлюють сплав високих технологій і високої естетики.

Фабрика Salice Paolo з 1911 р спеціалізується на обробці латуні, роблячи акцент на виробництві унікальних, відомих ручок і аксесуарів для міжкімнатних і вхідних дверей . Завдяки багаторічній співпраці з відомими дизайнерами, Salice Paolo виготовляє справжні витвори мистецтва, що вражають уяву красою та елегантністю.

LINEA CALI створює дверні ручки з унікальним і неповторним дизайном. В обробці використовуються стрази SWAROVSKI, елементи з порцеляни, муранське скло, позолота. Кожен виріб цієї фабрики є витвором мистецтва і відповідає найвишуканішим смакам.

Похожие страницы