СУЧАСНІ ПРИНЦИПИ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ

СУЧАСНІ ПРИНЦИПИ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ вагінального кандидозу

Вагінальний кандидоз (вК) - одне з найпоширеніших захворювань, яке составляет30-40% в структурі інфекційної патології нижнього відділу статевого тракту. За останні роки частота виявлення кандидозу зросла в 2 рази, збільшилася кількість хронічних і часто рецидивуючих форм грибкового ураження піхви. Так, близько 75% жінок протягом життя переносять хоча б один епізод вК, а у 40-50% з них розвивається щонайменше один рецидив.

Препараты от молочницы по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат, Вы можете приобрести в удобное для Вас время с заботой о здоровье.

На жаль, збільшується число пацієнток з наполегливою, часто рецидивуючим перебігом захворювання, при якому потрібно майже постійний прийом протигрибкових препаратів. При цьому в розвивається лікарська стійкість збудника, що приводить до ще більших проблем у виборі терапії ВК.

Збудником захворювання є дріжджеподібні гриби роду Candida. Ці гриби являють собою одноклітинні аеробні мікроорганізми розмірами від 1,5 до 10 мкм овальної або округлої форми, утворюють псевдоміцелій у вигляді ланцюгів витягнутих клітин, а також бластоспори - почкующиеся клітини в місцях розгалуження псевдомицелия, що представляють собою елементи розмноження.

Чи можна заразити молочницею партнера?

Випадки передачі молочниці статевим шляхом настільки рідкісні, що сучасна медицина не рекомендує лікувати партнера, навіть якщо у вас виявилася молочниця. Проте, якщо симптоми молочниці виявляються у вашого партнера (у чоловіків вони включають почервоніння, висип, свербіж або печіння), він теж повинен звернутися до лікаря. Швидше за все, в цьому випадку вам порекомендують деякий час утриматися від сексу.

Як вибрати препарат, що підходить для лікування молочниці при вагітності?

Протигрибкові засоби, які використовуються при лікуванні молочниці для застосування всередину (наприклад, флуконазол), фахівці не рекомендують застосовувати під час вагітності, так як не можна виключити впливу діючої речовини на плід. З народними засобами від молочниці теж не варто експериментувати: по-перше, це неефективно, по-друге, не завжди безпечно, на думку лікарів-гінекологів.

Хороша новина в тому, що, на думку гінекологів, з молочницею можуть справлятися препарати для місцевого застосування. Саме їх прописують вагітним жінкам.

Похожие страницы