​Створення проекту для оформлення приміщень

Створення проекту для оформлення таких приміщень повинно проводитися таким чином, щоб в результаті його реалізації вийшов офіс, в якому співробітникам комфортно працювати, а клієнтам - знаходиться. Дизайн офісу повинен відповідати філософії компанії, бо свідчить про її іноваційних, прихильності традиціям, респектабельності та ін.

К Вашим услугам надежная и безопасная доставка груза в таксимо для оптимального режима перевозки точно в срок, по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Дизайн офісу в столиці залежить від типу приміщення. Сьогодні в столиці не бракує в площах, що здаються в оренду на території спеціалізованих бізнес-центрів. Їх облаштування в якості офісу здійснити найлегше, так як проектувальники таких будівель вже спочатку враховують і реалізують більшість загальних вимог до таких приміщень.

Найчастіше дизайн офісів в бізнес-центрах здійснюється за принципом Open Space. Особливістю даного виду офісів є:

необхідність використання шумопоглинаючих матеріалів;

грамотне зонування простору;

максимально комфортноеразмещеніе робочих місць рядових співробітників і менеджерів.

дизайн в офісі москва дизайн в офісі москва

Однак не кожна фірма може собі дозволити орендувати площі в бізнес-центі, тому нерідко офіс доводиться облаштовувати в малопристосованому приміщенні. У таких випадках дизайнерам доводиться виходити з його особливостей.

На вибір принципу організації простору, в якому здійснює дизайн в офісі, впливає також специфіка компанії, якій він належить. Від неї залежить те, яке зонування слід віддати перевагу і в якому співвідношенні один до одного повинні знаходитися площі, що відводяться для адміністрації, робочих місць співробітників і прийомних. Особлива увага також має відводитися кількості і розміщенню санвузлів, а також зон відпочинку і допоміжних приміщень.

Що стосується обробки, колірних рішень і вибору предметів меблювання і декору, то вони найчастіше підбираються в корпоративному стилі, який часто доводиться розробляти з нуля.

Розробку оформлення інтер'єру офісу в столиці пропонує бюро. Наші дизайнери добре знайомі з основними сучасними тенденціями в цій сфері, а результат реалізації розроблених ними проектів буде завжди точно таким же, як на фото, затвердженому замовником. Ви можете замовити нам дизайн офісу, як в традиційному варіанті (з наданням пакету фото 3д-візуалізації), так і до спеціально розробленої програми, що дозволяє здійснити віртуальний тур по майбутньому офісу і оглянути його з різних точок.

Студія вітає бажання замовника брати активну участь в роботі над опрацюванням дизайну, так як це дозволить домогтися найкращого результату.

Похожие страницы