Стандартні Пластикові Вікна

Стандартні пластикові вікна мають масу переваг, але поглядів не приваблюють і органічно виглядають не в усякому оточенні. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, крім того надійно захищають приміщення від вітрів, холоду і вуличного шуму. Але стандартна конструкція не завжди відповідає всім вимогам сучасних дизайнерів. Декорування металопластикових вікон це відмінне рішення, що дозволяє прикрасити будь-який інтер'єр. Сучасні виробники пропоную кілька варіантів декорування ПВХ вікон. Сюди входять і різноманітні жалюзі на пластикові вікнаі решітки на вікна. Сучасна технологія виробництва металопластикових конструкцій дозволяє виготовляти як традиційні вікна з класичним склопакетом так і з розбивкою за допомогою шпросов або вітражів. Рішення про декорування вікна залежить лише від бачення дизайнера і замовника.

Вітражі.
Один способів прикраси вікон - створення вітражів.

1) Англійська вітраж. Використання цієї техніки в дизайні приміщень стало модним останнім часом. Багато з її допомогою декорують не тільки вікна, а й інші елементи інтер'єру, наприклад перегородки, що розділяють приміщення на зони. Зображення імітує текстуру різнокольорового скла. Для його створення потрібно всього лише суцільне скло, кольорові плівки і самоклеючі стрічки. Тому його можна назвати самим економічним видом перетворення скляних поверхонь. Робота, природно, виконується вручну і дозволяє виконувати будь-які фантазії дизайнера.
2) Фацетний вітраж. На скло наносяться клей, на який кріпляться шматочки скелець. Огранені скла красиво заломлюють сонячні промені, створюючи оригінальні візуальні ефекти. Це досить тонка трудомістка, кропітка робота, і не всякий майстер зможе виготовити оригінальні і цікаві по сприйняттю фацети.
3) Ф'юзинг - це техніка плавки скла в печі. Під впливом високих температур частини майбутньої скляної композиції (шматочки скла) впекается в скляний лист. При цьому деякі ділянки вітража можна зробити опуклими або плоскими.
4) Піскоструминна техніка обробки скла - створення матового покриття на склі. Поверхня скла обробляється струменем спеціальної рідини, що містить частинки абразивного матеріалу. В результаті можливе отримання красивого візерунка або однотонної поверхні.

Похожие страницы