Стандартні Міжкімнатні Двері

# На # замітку 

ЯКОГО РОЗМІРУ БУВАЮТЬ СТАНДАРТНІ міжкімнатні двері?

Для покупки і установки стандартних дверей необхідні розміри прорізу будуть складатися з ширини або висоти полотна, ширини коробки і технологічного простору для монтажу. Параметри коробки визначаються її робочим навантаженням (вагою готової двері). Стандартна міжкімнатні коробка (або лудка) має ширину 25 мм з кожного боку (в залежності від матеріалу і тяжкості двері). Вона забезпечує якісне кріплення дверного полотна до одвірка і естетичне оформлення краю стіни.

Товщина монтажних зазорів становить 15-20 мм з кожного боку, вони призначені для кріплення Лудке до стіни і крадіжки нерівностей укосів. Додатково враховується товщина зазору між полотном і коробкою, яка забезпечує вільне закриття дверей і навішування петель. Вона становить 2, 5-3 мм з кожного боку або 5-6 мм в сумі для 2-х сторін.

Висота порога (при його наявності) дорівнює від 15 до 25 мм. При відсутності порогу між полотном і підлогою залишається щілину такої ж висоти. Всі величини зводяться до однакових одиницях виміру (частіше до міліметрів).

Розрахунок ширини прорізу для полотна стандартної ширини 80 см (800 мм):

800 мм + (25 + 25) мм (лудка) + (20 + 20) мм (монтажний зазор) + 5 мм (сумарний зазор для вільного входу полотна в коробку) = 895 мм. Округлимо до 90 см.

Розрахунок висоти отвору для полотна висотою 2 м (2000 мм):

2000 мм + 25 мм (лудка) + 25 мм (зазор між підлогою і дверима або поріг) + 20 мм (монтажний зазор вгорі) + 3 мм (для вільного входу двері в Лудке) = 2075 мм. Округлимо до 2 м 8 см.

Тобто для установки готової двері отвір повинен бути ширше полотна на 10 см і вище на 8 см.

Якщо за фактом проведених вимірювань параметри входу перевищує ширину і висоту полотна значно більше, ніж на 8 і 10 см, то необхідна корекція отвору, його звуження для забезпечення якісного кріплення Лудке. Розміри можуть перевищувати розрахункові величини на 30 мм з кожного боку. При таких відмінностях зазори можна заповнити монтажною піною.

Якщо необхідно розширення отворів, його виконують після демонтажу старого полотна і Лудке. Важливо знати, чи є стіна капітальної або це простінок, що не несе відповідальних навантажень. Міжкімнатні двері в капітальних стінах часто мають достатню ширину. Завужені, як правило, відрізняються проходи в перегородках.

Установка проводиться з відступом 10см від обох сторін отвору. Лиштви для дверей 800-900мм -

Похожие страницы