Скляні Межкомнатні Двері

Переваг у скляних дверей багато, а максимум з усіх можливих:

  • - вони зроблені із загартованого скла, що робить двері стійкими до сильних ударів
  • - скляних дверей не страшні перепади температури
  • - безпека: якщо раптом скло пошкодиться, то воно покриється павутиною і дрібні шматочки скла залишаться на плівці, що знаходиться в центрі блоку
  • - екологічність - скляні блоки не виділяють шкідливих речовин
  • - вологе прибирання для скляного полотна не проблема!
  • - мільйон варіантів дизайну, гравіювання і кольорової палітри скла

Скляні двері в квартирі - це джерело фантазій для дизайнерів: вони бувають прозорі, матові, а художні оформлення цих дверей безмежні. Використовуйте фотодрук, фьюзинг, гравіювання - зі скляними дверима можливо практично все! За допомогою таких виробів, ви створите собі неповторний інтер'єр у вашій квартирі. В оформлення застосовується піскоструминна обробка, узорная плівка і ще досить багато елементів, які зроблять ваші скляні двері твором мистецтва! Важливо й те, що вони пропускають велику кількість сонячного світла, а для квартир, недостатньо освітлених - це великий плюс. Крім того, ви можете доповнити інтер'єр квартири додавши інші елементи зі скла.

Скляні міжкімнатні двері в Москві. Вартість і терміни.

Недорогі скляні двері обійдуться в середньому в 15-18 000 рублів за комплект. Більш складні варіанти, відповідно, будуть мати більш високу вартість. Так як ми співпрацюємо з найбільшим в Європі скляним заводом АКМА (м.Санкт-Петербург), середній термін поставки продукції складе - 3-4 тижні, включаючи виготовлення виробу. Важливо відзначити, що всі полотна виготовляються Тільки з бельгійського (а не турецького чи китайського) скла.

Чистота - головне гасло дверей зі скла , так як за своїм складом вони екологічно безпечні. При експлуатації вони в себе нічого не вбирають, відповідно, нічого не виділяють. Ви заощадите свій час на те, що їх не треба в майбутньому підфарбовувати, шпатлевать і реставрувати. Догляд за скляними полотнами дуже легкий - можна користуватися звичайними миючими засобами.

Похожие страницы