Система автономного опалення

Вибираємо систему опалення для заміського будинку

Дуже часто до будинків, які знаходяться за межами міста, не проводять лінії міського централізованого опалення. Тому найпоширенішим способом створювати і підтримувати затишок в домі є установка систем автономного опалення.

Вы можете выбрать и купить высококачественную и надежную отопительную технику на teplogrand.ua для дома или предприятия по супер цене, доступно и выгодно, без переплат.

Вибираючи опалювальну систему, крім її вартості, покупці цікавляться також витратами на обслуговування і експлуатацію. Щоб розрахувати ці витрати необхідно враховувати вид палива, його ціну. А також витрата палива протягом усього сезону. Зараз розроблено і запущено в дію велику кількість різноманітних автономних опалювальних систем не тільки з енергозбереженням, але і з системою економії палива.

Всі поширені автономні опалювальні системи діляться на дві групи:

Опалення від електроенергії без теплоносія.

Стандартне опалення (при наявності теплоносія).

Класична опалювальна система має на увазі застосування зрідженого газу або води в якості теплоносія. Встановлюючи таку систему опалення, при собі потрібно мати набір різних пристроїв і обладнання. До них відносяться котел, бойлер, радіатори, ємність для зберігання газу і труби (газові або водні).

Загального котла в автономної електричної системи опалення не існує. Абсолютно всі прилади розташовуються по кімнатах, і в кожної можна встановлювати свій температурний режим. Для вимірювання температури застосовуються термометри з точністю до 1 градуса Цельсія. Подібний температурний контроль дає можливість економити енергоресурси.

Можливість записати кілька спеціальних програм для зміни температур дозволяє не тільки без проблем проводити різного роду ремонтні роботи, але і підвищує надійність апарату управління. Також існує можливість модернізувати апарати управління виходячи з потреб.

В останні роки було розроблено спеціальне дистанційний пристрій, використовуючи яке по мобільному телефону можна встановити необхідну температуру в приміщенні в цілому або окремій кімнаті. А за допомогою деяких систем -встановлюється необхідну температуру можна навіть електронним листом.

Також потрібно відзначити і новітні можливості для того, щоб управляти силовими лініями. Виробниками було розроблено реле, яке відключає будь-які другорядні силові лінії при включенні основної лінії.

В наш час були розроблені і логічні обмежувачі, які при підвищенні заданого навантаження автоматично відключають лінію з мінімальної значимістю, що призводить до підвищення потужності електроживлення в кілька разів.

Похожие страницы