Що таке вікна «під ключ»? На сьогоднішній день майже всі

Що таке вікна «під ключ»? 

На сьогоднішній день майже всі компанії, які виробляють і встановлюють пластикові вікна, здійснюють таку послугу як вікна ПВХ «під ключ».

Що ж включають в себе пластикові вікна «під ключ»? По-перше, це безпосередньо елементи вікна (фурнітура, склопакети, металопластиковий каркас, відлив, нащельник, укоси, підвіконня). Іноді щоб підвищити функціональність всієї конструкції вікна, перерахований набір може доповнитись іншими елементами. Але це вже при бажанні клієнта.

При замовленні вікон «під ключ» вам доведеться пройти через наступні етапи. По-перше, у зручний для вас час до вас прийде співробітник компанії, який проведе необхідні виміри ваших вікон. На підставі цих вимірів і будуть виготовлятися вікна на заводі. Другий етап - доставка всієї конструкції безпосередньо на місце установки. Установка вікна ПВХ завжди починається з видалення старого вікна. Далі монтажники встановлюють відлив, після чого монтується металопластиковий каркас, і проводиться герметизація вікна. І тільки потім проводиться кріплення стулок, монтаж склопакетів, установка підвіконня і оформлення внутрішніх і зовнішніх укосів. Після цього - заключний етап, коли монтажники вивозять або виносять будівельне сміття і старе вікно.

Отже, замовлення вікон «під ключ» позбавляє вас від безлічі неприємних, довгих і нудних процедур, до яких відноситься вибір комплектуючих всієї споруди пластикового вікна, а також наймання працівників, які будуть це вікно встановлювати. Погодьтеся, це завдання дуже важлива і відповідальна, а тому довіряти її треба тільки компетентним солідним фірмам, що заслуговують на довіру.

Яка ж ціна пластикових вікон «під ключ»? Вартість робіт різна і залежить від декількох факторів: собівартість конструкції, вартість послуг з доставки та встановлення, а також вартість оздоблювальних матеріалів і комплектуючих.

Похожие страницы