Що таке ксенонові фари

Що таке ксенонові фари? Які вигоди обіцяє установка на автомобіль ксенонових фар

Життя не стоїть на місці, кожен день для автомобілів придумуються і реалізуються різні новинки. Ось і ксенонові фари, міцно увійшли в життя автомобілістів, сьогодні все частіше власники залізних коней звертають на дану оптику свою увагу.

Установка ксенонових фар - це комфорт і безпеку водія, адже ксенон дозволяє поліпшити освітлення дороги в будь-яку погоду і він ближче до сприйняття наших очей.

Вы можете купить ксенон в Украине для освещения по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

З чого складаються ксенонові фари?

ксенонові фари

Комплект для установки ксенону на автомобіль

Така оптика повинна мати в своєму складі лампочку під назвою High Intensity Discharge, скорочено лампа-HID, в якій утворює світло не спіраль, а інертний газ. У невеликій колбі під тиском перебувають певні солі металу і ксенон, розряд надійшов на електроди знаходяться теж у цій колбі і утворює своєрідне світіння суміші газів. Якщо висловитися просто: електрична дуга світиться між електродами, яка дає дуже яскраве світло.

А ось для запуску ксеноновим лампочки потрібно пристойне напруга і тому при установці ксенонових фар потрібно купувати блок підпалу на певну марку автомобіля.

Ще інша проблема ксенонових фар полягає у відсутності ниток спіралі в лампі, які виконують в галогенних лампочках роль перемикання ближнього і дальнього світла. Тому, при установці ксеноновим оптики потрібно зробити наступне:

в штатні фари вмонтувати ксенонові лінзи або рефлектор - це потрібно для відсікання зайвого світлового пучка або встановити систему автоматичного регулювання кута нахилу фар, щоб виключити осліплення водіїв зустрічних автомобілів;

ще потрібна установка омивача фар, щоб уникнути забруднення стекол, що теж веде до засліплення водіїв, які їдуть в зустрічному напрямку.

Також, ксенонові лапочки можна встановити в фари, які мають поділ на ближній і дальнє світло. Така установка обходиться без заміни оптики, що буде дешевим варіантом, так як потрібно встановити тільки 4 лампи і 4 блоки.

Ще є, як говорилося вище, встановлюються в штатні фари здатні фіксувати ксенонові лінзи, які відсікають сильний світловий промінь у нових ламп, щоб уникнути засліплення інших учасників руху.

До того ж, якщо габарити вашого автомобіля дозволяють, то можна встановити додаткові ксенонові фари.

Похожие страницы