Ширина Міжкімнатних Дверей

При будівництві використовують спеціальні отвори в стінах, які дають можливість потрапити в будь-яку з кімнат. Наявність міжкімнатних дверей вказує на ступінь ізольованості кімнат. Самі отвори мають стандартні розміри з певною висотою і різною шириною від статі. Отже і міжкімнатні двері, через які здійснюється прохід, виготовляють за встановленими розмірами.

Закінчений вигляд двері має тільки з лиштвами і в дверній коробці. Дверне полотно має вільно знаходиться в коробці. З огляду на це, ширина дверних міжкімнатних коробок міжкімнатних дверей повинна бути більше стандартного полотна.Ето обставина забезпечить зручний вхід для всіх кімнат. Послуги монтажу включають присутність спеціальних інструментів. головним з них є рівень. Міжкімнатні двері повинні бути виставлена строго вертикально, тоді полотно буде щільно прилягати до лутка / дверній коробці /. Основні і стандартні розміри міжкімнатних дверей, ширина яких становить при висоті 2000 мм. представлені:

-600 мм.
-700 мм.
-800 мм.
-900 мм.

Найменша величина відповідає мінімальному розміру кімнати. Тому ванну і туалет закривають дверима, що мають два верхніх показника. Кухня зазвичай представлена в 700 мм, а всі інші великі кімнати двома нижніми показниками. У будь-якому випадку стандартна ширина міжкімнатних дверейдозволяє безперешкодно занести необхідні меблі і предмети побуту.

Для стандартної висоти дверей в 1900 мм., Ці розміри відповідають 550 мм. і 600 мм. Але така компоновка квартири-велика рідкість. Основне і масове виробництво зосереджене на розмірі висоти в 2000 мм. Виходячи з вищесказаного, сам дверний міжкімнатний стіновий отвір повинен бути більше, ніж стандартна дверна конструкція. Орієнтовні розміри становлять суму величин дверного полотна, коробки і допустимого простору порожнечі в цілях остаточного регулювання та монтажу. Прийнято додавати до існуючих габаритах кілька зайвих сантиметрів. А задекорувати порожнечу дозволить лиштва. Застосування його для цих цілей ідеально.

Похожие страницы