Правильно відрегульовані пластикові вікна

Утворені досить поширені в наш час пластикові вікна без перебільшення безпосередньо впливають на «погоду в будинку». В контексті постійно зростаючих цін на енергоносії і, відповідно, вартості комунальних послуг (зокрема, опалення), дуже важливо, щоб продукти були не тільки правильно вибрані і встановлені. Регулировка пластиковых окон доступна по самой выгодной цене, без накруток и переплат. Своєчасна і якісна регулювання вікон на зиму також необхідна. В іншому випадку, в холодну пору року дорогоцінна спека вийде через що утворилися витоку, обігріваючи вулицю.

У теплу пору року якість вентиляції в вітальні виходить на перший план. Також легко отримати ваші пластикові вікна, які були правильно відрегульовані.

У цій статті ми представимо інструкції з підготовки вікон для зимового і літнього періодів. Крім того, ми дамо поради щодо усунення незначних проблем, таких як провисання і тертя крил, що також є частиною підготовки до відповідним температурним сезонах. Як правило, підготовка до налаштування металопластикового вікна в кожному випадку зводиться до вибору відповідного інструменту і виявлення проблемних зон, що вимагають втручання диспетчера дорожнього руху. Розглянемо кожен з кроків більш докладно.

ВИБІР ІНСТРУМЕНТУ

Для регулювання віконної фурнітури найчастіше потрібно звичайний чотиристоронній ключ. Іноді вам може знадобитися зірочка, спеціальний монтажний ключ з овальним поглибленням (для овальних стопорних цапф). Рідкісні типи фітингів можна відрегулювати за допомогою звичайної викрутки або плоскогубців. Місця, що вимагають коректування, зазвичай визначаються наступним чином:

Спочатку вони з'ясовують, чи потрібна регулювання віконного затиску (стулки). Для цього встановіть положення стопорних штифтів, розташованих на краю стулки поруч з ручкою вікна. Положення штифтів, що мають форму круглого перетину, визначається за допомогою нанесених на них відміток або точок (далі - ризики). «Поворотні» ризики цапф означають, що стулка знаходиться в середньому положенні. Тому найчастіше вони встановлюються за замовчуванням майстром установки. Цапфи з ризиком в напрямку кімнати вказують, що стулка встановлена в зимовому положенні, але протилежне становище ризику означатиме орієнтацію на літо. Ці знання дозволять вам з'ясувати, чи потрібна в вашому випадку настройка вікна.

Похожие страницы