Посилений килимок

Посилений килимок з 100% нитрильного каучуку. Відмінна зносостійкість і атмосферостійкість. Очищена поверхня забезпечує чудове зчеплення. Нековзний захоплення назад. Характеристики

Наш килимок є ідеальним килимком для зовнішнього входу. Рекомендоване використання включає: Відкриті зони з інтенсивним рухом, такі як школи, офісні будівлі, ресторани, гірськолижні курорти та інші місця відпочинку, схильні до дії снігу і бруду. Вы можете заказать и купить такой прекрасный грязезащитный коврик по самой вгыодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Наш килимок є екологічним вхідний мат товщиною 3/16 дюйма, виготовлений з переробленої гуми (60% перероблених гумових матеріалів).

Це важкий, міцний килимок з 100% нитрильного каучуку, який забезпечує відмінну зносостійкість і стійкість до атмосферних впливів.

Очищена поверхня забезпечує чудове зчеплення і вишкрібання. Бруд направляється під поверхню для ходьби.

Цей килимок дуже легко чистити - просто від'єднайте шланг. Крім того, нековзна підкладка для захоплення допомагає утримувати килимок на місці в будь-яких умовах. Гумовий килимок: супер зчеплення дверний килимок. Наш килимок є ідеальним килимком для зовнішнього входу.

Екологічні Вхідні КоврікіЕкологіческі чисті вхідні килимки з переробленої гуми (60% перероблених гумових матеріалів).

Важкий, міцний 100% Нітрилові гумовий килимок забезпечує відмінну зносостійкість і стійкість до атмосферних впливів.

Очищена поверхня забезпечує чудове зчеплення і вишкрібання.

Бруд направляється під поверхню для ходьби.

Протиковзка підкладка допомагає утримувати килимок на місці в будь-яких умовах.

Легко чистити - просто від'єднати шланг.

3/16 '' Товстий

Можна користуватися в чорному кольорі. Рекомендоване застосування:

Відкритий вхід області високого трафік, такі як школи, офісні будівлі, ресторани, лижні санаторії та інші місця відпочинку, схильні до дії снігу і бруду.

Похожие страницы