Популярні дзеркальні панно

В архітектурі для створення панно використовують найрізноманітніші матеріали: дерево, камінь, тканину, кераміку і навіть пластмасу.

Останнім часом стали популярні дзеркальні панно - композиції з декількох дзеркал. Дзеркала можуть бути однакової форми, а можуть відрізнятися за розмірами, формою і навіть кольором.

На відміну від звичайного або гравірованого дзеркала, панно складається з декількох сегментів. Причому кожен сегмент виділяється за рахунок особливої окантовки, рамки або кольору.

Вы можете выбрать и заказать красивое и стильное зеркальное панно в москве для неповторимого архитектурного и дизайнерского решения по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Дзеркальне панно в передпокої, зображене на фото - прекрасний приклад поєднання декоративних і практичних завдань. З одного боку, дана композиція з плиток відмінно доповнює стиль інтер'єру, а з іншого, виконує роль дзеркала, без якого не обійтися в приміщенні.

Панно з дзеркал трикутники з фацетом

Для прикраси приміщення. Композиція з дзеркал здатна не тільки прикрасити кімнату, але і підкреслити стиль інтер'єру. Так, наприклад, для класичного інтер'єру дзеркальні фрагменти спеціально состаривают.

Для вирішення певних дизайнерських завдань. Панно - прекрасний спосіб візуально розширити простір або "пограти" зі світлом. Тому його часто встановлюють у ванних, тісних прихожих, вузьких коридорах або в мініатюрних кухнях. Нерідко дзеркальна композиція на стіні використовується для того, щоб видозмінити геометрію приміщення, виділити окрему зону або приховати недоліки обробки.

Велике дзеркальне панно над каміном

Рекомендації по розміщенню

Тому стежте за тим, щоб "друге я» не втручалися в зону комфорту там, де ви цього не хочете. Не потрібно вішати дзеркало в передпокої відразу навпроти входу. Якщо в кімнаті є зона відпочинку (релаксації), то краще не оточувати її відображають об'єктами. І вже зовсім обережно потрібно розміщувати дзеркала в спальнях.

Найпростіший спосіб зробити панно - взяти готові дзеркала

Варіант 1. Скласти панно можна з окремо взятих звичайних дзеркал або дзеркальної плитки. Важливо, щоб вийшла єдина композиція. Причому панно може бути як цільним, так і складається з окремих елементів.

Прості композиції з дзеркал на стіні з каміном і телевізором

Крім простих виробів можна знайти і дизайнерські моделі. На фото нижче, представлені кілька можливих варіантів.

Дзеркало у ванній з накладеним візерунком

Готова дзеркальна композиція

Композиції з безлічі маленьких дзеркал

Кілька панелей з акрилових дзеркал в якості панно на стіні

Панно з дзеркальної плитки з фацетом і без

Найчастіше для створення панно використовують дзеркальну плитку з фацетом. У такий плитки краю дзеркала обробляють (зрізають), роблячи їх скошеними. Дзеркало відразу набуває більший обсяг, розкриваючи нові грані.

Способів виготовлення панно з плитки з фацетом два:

Збирають з окремих плиток - варіант більш економічний. Але не завжди більш практичний, так як при монтажі краю плиток можуть не збігтися.

Цілісний лист дзеркала розмічають і розрізають на окремі плитки, слідуючи ескізу.

Похожие страницы