ПОДОРОЖІ З КОМФОРТОМ

ЩО ТАКЕ «ФІРМОВИЙ ПОТЯГ»

Що таке «фірмовий поїзд»

Нерідко перед нами постає вибір, на чому поїхати відпочивати або у відрядження? У нас є безліч варіантів: літак, потяг, автобус, особистий автомобіль. При думках про потяг у нас виникають суперечливі відчуття. Часто дорога в залізничному транспорті надає на нас незабутні враження за рахунок довгого і неприємного там знаходження. Немає кондиціонера влітку, навколо багато сторонніх людей, в туалеті умови не підходять для користування, провідники грубі і так далі. Довго можна перераховувати мінуси подорожі поїздом. Але є і плюси. Залізничні вокзали найчастіше знаходяться в межах міста, ціна на цей транспорт не настільки висока, як наприклад, на літак. Аеропорти ж зазвичай розташовуються далеко за містом, в зв'язку з чим доводиться добиратися туди іноді в незручне для нас час доби. У поїзді пасажири мають право провозити досить велика кількість багажу (про що ми недавно писали). Але переваги не будуть до донця перераховані, якщо не сказати, що існують фірмові поїзди, з найбільш підвищеним рівнем послуг.

Вы можете купить билеты жд укрзализныця не выходя из дома, в любое удобное для Вас время, быстро, без накруток и переплат.

Що ж таке «фірмовий поїзд»? У чому його переваги перед звичайними поїздами?

Фірмовий пасажирський поїзд - це підходить під одну з категорій найбільш комфортабельних поїздів. Першим фірмовим поїздом була «Червона стріла», шляхом з Ленінграда в Москву. Почав свою роботу він в 1931 році. У наш час з'явилася велика кількість таких поїздів різних напрямків. Розглянемо деякі особливості фірмових поїздів.

У вагонах фірмового поїзда зазвичай є кондиціонер і біотуалет. Ці вимоги найчастіше цікавлять пасажирів, які купують квиток.

У зв'язку з попереднім пунктом у таких поїздів відсутні санітарні зони, тобто вони не зупиняються в полях надовго, як це буває у звичайних поїздів.

Найчастіше провідники більш ввічливі і привітні. Хоча тут, самі розумієте, раз на раз не доводиться. Все залежить тільки від самої людини.

У фірмових поїздів є своє ім'я, наприклад: «Росія», «Зміна», «Томич» та інші. В інтер'єрі вагонів також присутні написи з назвою поїзда.

Ці поїзди формують з найновіших або недавно капітально відремонтованих вагонів. Відповідно тому там завжди присутні всі сучасні зручності.

Постільна білизна там нове, або термін його експлуатації невеликий.

Провідники виглядають відмінно і професійно в фірмових формах, яка є єдиною для всього складу поїзда.

Провідники фірмового поїзда навчені за спеціальною програмою.

Графік руху фірмових поїздів зручніше, ніж у їх аналогів. Час в дорозі зазвичай коротше.

У кожному складі є двомісний вагон для осіб з обмеженими можливостями.

При посадці в вагон фірмового поїзда вас порадують застелені верхні полиці.

У складі поїзда завжди є вагон-ресторан, який відрізняється різноманітністю страв. Пасажири з дітьми можуть замовити обід або вечерю в своє купе.

У фірмових потягах є 3 типи вагонів: економ, бізнес і люкс. Кожен з них включає додаткові зручності, такі, як: засоби особистої гігієни (вологі серветки, мило, зубочистки), друковані видання, напої і гаряче харчування. Залежно від типу вагона змінюється перелік надаваних предметів.

Кожен з нас завжди намагається вибрати найбільш зручний варіант, будь то вибір поїзда або наприклад питання, які документи потрібні для подорожі з дитиною або своїм домашнім вихованцем. Сподіваємося, ця стаття була для вас корисною!

Похожие страницы