Подарунок на річницю весілля

Подарунок подружжю на річницю весілля. Робити маленькі сюрпризи один одному на кожну річницю весілля може стати хорошою сімейною традицією! Зовсім не обов'язково подарунок повинен бути зроблений з дерева до дерев'яної весіллі, або з металу - до залізної) Найважливіше в подарунок - щоб він дарував емоції і при його виготовленні були задіяні всі члени сім'ї, тоді він запам'ятається надовго! На цьому шкіряному браслеті обручки отрісовани зі весільної фотографії цих кілець, а ніжки - з фотографії п'ят. Вы можете узнать что подарить мужу годовщину свадьбы и купить отличный подарок по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. А найцікавіше: дві пам'ятні дати - весілля і народження дитини, які відрізняються тільки роком! Може бути у вас теж є такі кумедні збіги в сімейних датах? Обов'язково вкажіть їх! Обкладинка для паспорта з важливими датами і відбитками хороша для будь-якої річниці, а для шкіряного весілля - особливо!

Подивіться, як здорово можна обіграти найважливіші сімейні дати (дату весілля і дату народження дітей) на чоловічих браслетах

Кожна спільно прожите в шлюбі знаменна дата має свою власну унікальну назву - лляна, олов'яна, ситцеве, дерев'яна, перлова ... Подарунки на річницю весілля, як правило, підбирають відповідно до значення сімейного стажу, пам'ятні та зі змістом. Так коли «паперові» перепони подолані, і настає третя шкіряна річниця, чоловікові і дружині можна вручити аксесуари зі шкіри. Вони символізують фортецю і гнучкість відносин. А в перший «солідний» ювілей сім'ї дарують класичні та прикольні сувеніри з дерева.

Для батьків і друзів, які зуміли зберегти домашнє вогнище протягом десятиліть, доречні будуть презенти, які «дихають» теплом і затишком: красиві предмети інтер'єру, вишукані статуетки і рамочки для фотографій. Вони будуть трепетно нагадувати про кожного щасливому миті життя.

Відзначаєте свято наодинці зі своєю половинкою? Привнесіть в цей день нотки романтики і креативу! Почати можна з нестандартного букета дружині, а ввечері затамувавши подих, разом спостерігати за мерехтливим, повільно відлітає в далечінь небесним ліхтариком.

Похожие страницы