Пластикове Вікно Фото

У наших реаліях, коли більшість людей продовжує жити в багатоквартирних будинках, кухня є не тільки «виробничим цехом», але і своєрідною кімнатою переговорів, де за обіднім столом збирається вся родина. Тому немає нічого дивного, що кожна господиня хоче зробити це місце як можна більш затишним. В цьому плані якісне пластикове вікно на кухню може виявитися хорошим помічником.

Коли все вариться і париться, коли біля плити і холодильника постійно хтось товчеться, все пари і дим від плити скупчуються в одному місці. Очевидно, що такий складний мікроклімат пред'являє до пластиковим вікнам особливі вимоги.

Як вибрати пластикові вікна на кухню

Основна проблема, яка виникає на кухнях - це утворення конденсату. Відбувається це через підвищеної вологості і високої температури повітря: вологе і тепле повітря при попаданні на скло охолоджується і осідає у вигляді крапель. У свою чергу, конденсат може призвести до утворення грибка і цвілі на укосах, в результаті чого всі ваші зусилля облагородити це простір виявляться марними.

Вибираючи пластикові вікна ну кухню, слід особливу увагу приділити питанню вентиляції. Особливо це актуально, якщо ваша кухня обладнана газовою плитою. Позбутися від проблеми конденсату та підвищеної вологості допоможуть вікна ПВХ з режимом мікропровітрювання. Цей режим забезпечує постійний приплив свіжого повітря і таким чином запобігає утворенню конденсату, грибка і цвілі.

Якщо площа вашої кухні залишає бажати кращого, то в цьому випадку вам можуть стати в нагоді розсувні віконні системи, які часто застосовуються при теплом склінні лоджій. Розсувна система дозволяє заощадити купу місця і залишить вільним підвіконня.

Оскільки кухня - місце досить тепле, ми рекомендуємо вам обмежитися трикамерним профілем і однокамерним склопакетом. Однак перш ніж замовити склопакет, поцікавтеся, чи йде в комплекті енергозберігаюче скло (так зване i-скло), яке помітно підвищить ефективність всієї віконної системи в плані теплоізоляції.

Похожие страницы