Пластикові Вікна для Дерев'яного Будинки

how to install upvc windowsТой комфорт, який привносять в домашню атмосферу пластикові вікна, звичайно. Варто тих грошей, які за нього заплачено. Однак навіть ці витрати можна скоротити за певних умов. Якщо точніше - це установка пластикового вікна в приватному будинку, а якщо ще точніше - можливість виконання її самостійно, без залучення високооплачуваних фахівців-монтажників.

Варто. Але за умови наявності інструменту і мінімальних навичок. Так, і мова піде про дерев'яний будинок - установка нехай і не простіше, але є можливість купити готові пластикові вікна, а не замовляти за розмірами. установка вікон в дерев'яному будинкуЦе швидше і дешевше. А дерев'яні стіни тим і гарні, що можна їх підігнати під вікно, а не навпаки. А вже як вставити пластикові вікна правильно, і без наслідків, ми зараз і розберемося.

Вибираємо пластикові вікна. Коротко про важливе

Для дерев'яного будинку можна підібрати двокамерний склопакет без вбудованого кондиціонера. До речі затвердження виробника, що їх вікна пластикові - енергозберігаючі та шумоізоляційні відповідають дійсності. А як вони можуть не відповідати, якщо це особливість всіх вікон ПВХ без винятку? Так що на цьому увагою не загострюємо.

А ось бажання придбати нестандартні пластикові вікна, цілком обгрунтовано. До того ж їх монтаж трохи складніше монтажу звичайного вікна. Єдиний мінус - вартість. На звичайні пластикові вікна від виробника, в Гатчині, ціна стартує від 5 - 6 тис. Рублів. А ось за нестандартні пластикові вікна доведеться викласти на 30 - 40% більше. Ну, та це справа хазяйська.

установка вікон в дерев'яному будинкуМонтаж і регулювання ПВХ вікон

Монтаж слід почати, природно з підготовки віконного отвору. Так як ми купували готові пластикові вікна, то, велика ймовірність, що доведеться попрацювати пилою. Отвір повинен бути більше вікна на 2 - 3 см. Далі, знімаємо стулку, для зручності монтажу. Пам'ятаємо, що захисну плівку не можна знімати. Навіть найкращий профіль для пластикових вікон має властивість швидко «обростати» подряпинами і плямами від піни. Для установки вікна в проріз знадобиться помічник. Це обумовлено великою вагою вироби. Адже, незважаючи на назву, пластикові вікна профіль мають металевий, точніше, каркас металевий. З усіма наслідками, що випливають. Та й скло саме по собі не легке.

установка вікон в дерев'яному будинку установка вікон в дерев'яному будинку

Похожие страницы