Пластикові вікна давно вже перестали бути модною новинкою

Пластикові вікна давно вже перестали бути модною новинкою. З кожним роком пропозицій на ринку стає все більше. Як вибрати краще? 

Компанія "На! Ок! На!" працює з 2009 року. За цей час ми виконали величезну роботу над якістю обслуговування, удосконаленням технології монтажу. А найголовніше: ми значно розширили сферу своєї діяльності і тепер пропонуємо своїм клієнтам не тільки виготовлення та монтаж пластикових вікон, але і ПОВНИЙ КОМПЛЕКС СУПУТНІХ ПОСЛУГ - від миття вікон до підбору і установки штор і жалюзі.
Звернувшись до нас, Ви можете замовити:
Виготовлення та монтаж пластикових вікон (повний цикл, включаючи підвіконня, відкоси, протимоскітні сітки)
Тонування шибок
Підбір та пошиття штор (красиві і сучасні штори)
Виготовлення та встановлення жалюзі (на будь-який смак і колір!)
Миття вікон і вітражів в Оренбурзі - безкоштовний виїзд
Безкоштовний виїзд замірника; дизайнера з виготовлення штор
Крім того, ще один напрямок роботи компанії "На! Ок! На!" - рольставні. Сучасні, якісні та надійні рольставні, що встановлюються нашою фірмою, прослужать довго і будуть працювати безперебійно.
Пластикові вікна давно зарекомендували себе як надійна і зручна в експлуатації конструкція, а штори, жалюзі і рольставні від "На! Ок! На!" допоможуть гармонійно вписати їх в інтер'єр і екстер'єр будівлі. Одного разу звернувшись в "На! Ок! На" Ви знайдете все необхідне для вдосконалення вікон і догляду за ними!

Похожие страницы