​Переваги замовлень товару в Китаї

Переваги та недоліки замовлень товару в Китаї

товари з Китаю На сьогодні Китай є країною, яка виробляє величезну кількість найрізноманітніших товарів широкого споживання, які реалізуються по всьому світу. Багато російські фірми активно співпрацюють з китайськими виробниками, здійснюючи масові закупівлі того чи іншого продукту для продажу його на російському ринку. У замовлення товарів з Китаю, як і у будь-який інший сфери людської діяльності, є як свої позитивні і негативні сторони.

Вы можете доставить товар из китая на отечественный рынок по доступной цене, без накруток и переплат, быстро, надежно и безопасно.

Головною перевагою для підприємців є величезний вибір товарів самого різного призначення. Дійсно, сьогодні в Китаї виробляється якщо не все, то майже все. Це і речі, і товари для дітей, і побутова техніка, і автомобілі, будівельна техніка і т.д. Адже напевно кожен з нас, купуючи той чи інший товар, помічав на ньому маркування «зроблено в Китаї»

Також безсумнівним гідністю є і низька ціна продукції. Тобто будь-який навіть починаючий підприємець, в розпорядженні якого є досить скромний стартовий капітал, цілком може придбати цілу партію китайських виробів для продажу на нашому ринку.

Ще одним плюсом при замовленні товарів з Китаю є те, що багато постачальників страхують свої вантажі, тобто вам, як покупцю, в разі його втрати або крадіжки при доставці буде виплачена страховка. Це стосується і тих випадків, коли ви замовляєте в віртуальних магазинах товари з Китаю, інтернет магазин, який дорожить своєю репутацією, також запропонує вам застрахувати посилку. У разі її втрати вам повернуть оплачену суму. Також вам буде надана можливість відстежувати доставку вашого вантажу по Інтернету, що, погодьтеся, дуже зручно.

Недоліком замовлень товару з Китаю є, перш за все, неналежну якість продукції. Чим товар дешевше, тим нижче буде його якість. Саме тому так часто ми стикаємося з тим, що одяг, іграшки, дрібні побутові прилади часто втрачають свої первісні якості буквально в перші дні після використання. Але це не означає, що весь товар, який приходить в нашу країну з Китаю, низької якості. У цій країні є досить конкурентно здатна продукція, однак природно за неї вам доведеться заплатити вищу ціну. Також недоліком є досить тривалі терміни доставки, товар може йти до замовника дві, три тижні. Крім того, багато оптові покупці можуть зіткнутися з такою проблемою як невідповідність товару заявленим характеристикам. Тобто, ви можете отримати продукцію, яку ви замовляли, але іншого кольору, іншого розміру, ніж ви спостерігали на сторінках каталогу.

Таким чином, якщо ви вирішили зробити замовлення в Китаї, варто врахувати всі перераховані вище нюанси.

Похожие страницы