Переваги вуличних банерів

Переваги вуличних банерів

виготовлення баннеровУлічние банери - один з найдоступніших і ефективних способів реклами. Якщо кілька років тому їх виготовляли з таких матеріалів, які псувалися від впливу дощу і вітру, то сучасна банерна тканина витримує і сонячні промені, і дощ, і вологість, і перепади температур. Вона роками зберігає яскравість кольорів і презентабельний вигляд.

Високої якості друку компанії-виробники досягають завдяки використанню спеціальних сольвентних і екосольвентний чорнила, які відрізняються великою довговічністю. Крім того, якість банера буде залежати і від тканини. Вона буває литий і ламінованої. Більш надійною і зносостійкого вважається лита тканину. Вона характеризується більш високою еластичністю, ніж ламінована.

Вы можете воспользоваться услугой печать на баннере Киев для продвижения и эффективной рекламы по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

Основні характеристики банерів

Головну роль при виборі банера повинна грати його еластичність, так як при експлуатації виріб буде піддаватися впливу вітру, дощу і т.п. Також важливі і якості, що визначають умови і терміни використання банерній тканині.

Зображення на тканину може наноситися з одного або з обох сторін. Крім того, банерної тканиною обтягують світлові короби. Всі види тканини виготовляють різними способами з додаванням різних компонентів, які надають їм додаткові характеристики.

Переваги банерів як виду реклами

Банери - це доступний спосіб реклами, що має масу переваг. З їх допомогою будь-яку рекламну кампанію можна зробити впізнаваною. Головна перевага таких виробів - можливість використання як усередині приміщень, так і на вулиці, де вони можуть привернути увагу більшої кількості потенційних клієнтів. Внутрішня реклама зазвичай призначена для певного кола людей.

Дуже зручно і те, що ви можете вибрати банер відповідно до терміну, протягом якого він буде використовуватися. Наприклад, для короткострокової реклами підійде більш дешевий матеріал, а для довготривалих компаній можна вибрати еластичну тканину підвищеної міцності.

Використання банерів - відмінний спосіб заявити про свою фірму в усьому місті.

Похожие страницы