Перевага використання дифавтомата

Що таке діфавтомат? Перевага використання дифавтомати в електропроводці квартири

У цій статті розглянемо, що таке діфавтомат, наведемо основні переваги використання дифавтомати при проектуванні схеми електропроводки квартири.

Що таке діфавтомат? Перевага використання дифавтомати в електропроводці квартири дифавтомати - це комплексний захисний апарат, який виконує захисні функції двох апаратів, а саме автоматичного вимикача і пристрою захисного відключення. Вы можете выбрать и купить дифференциальную защиту узо hager по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Даний апарат виробляє захист живиться ланцюга від перевантажень, струмів короткого замикання, а також від витоку струму в результаті пошкодження ізоляції. Які переваги дифавтомати?

Основне і незаперечна перевага диференціального автомата - це компактність конструкції. Наприклад, вам необхідно встановити три автоматичних вимикача і стільки ж УЗО для захисту декількох ліній електропроводки. В сумі вам необхідно встановити шість апаратів захисту: три УЗО і три автомати.

Діфавтомат в даному випадку знадобиться тільки три штуки. Отже, застосування дифавтомати в схемі електропроводки квартири значно економить кошти, так як один діфавтомат коштує трохи дешевше одночасного придбання автоматичного вимикача і пристрою захисного відключення.

Діфавтомат прекрасно справляється з покладеними на нього функціями захисту. Існує думка про те, що диференціальні автомати не надто зручні в експлуатації. Це помилкова думка. Діфавтомат нічим не поступається автомату і УЗО. Якщо сталося відключення дифавтомати, то визначити, з якої причини він спрацював, не складе труднощів. На даному захисному апараті є два світлодіоди, які сигналізують про те, з якої причини відключився даний апарат, тобто від перевищення струму або від виникнення в ланцюзі диференціального (залишкового) струму.

діфавтомат

Застосування дифавтомати особливо актуально при монтажі складної схеми електропроводки, коли є необхідність установки досить великої кількості захисних апаратів. В даному випадку застосування диференціального автомата дозволить значно зменшити розмір розподільного щита квартири або будинку.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що монтаж електропроводки кілька спрощується, так як зменшується обсяг робіт з підключення апаратів захисту в розподільному щитку квартири. Дана перевага, по суті, не значне, але для людини, який далекий від електротехніки, спрощення схеми - це значна перевага.

Похожие страницы