Особливості інвестування в нерухомість

За оцінкою Міжнародної компанії WorldFirst в Європі найвищі доходи від оренди, отримують власники нерухомості Ірландії 7,08% річних, в Мальті (6,64%) і Португалії (6,43%). На останніх місцях рейтингу - Швеція (3,03%), Хорватія і Франція (3,82%). В окремих містах Великобританії є нерухомість з пасивним доходом в 8-11% річних. При цьому звільнення від податків діє навіть для нерезидентів при доході до певного рівня. У 2017 році у Великобританії житло подорожчало на 4,7%. К Вашему вниманию экономически выгодные инвестиции в зарубежную недвижимость на доступных и демократичных условиях, в удобное для Вас время.

Очікується, що вартість з 2017 до 2021 року зросте від 11% до 21%. Ціни в Лондоні в два рази вище, ніж в середньому по Великобританії. Лондон має великий попит серед іноземних громадян, особливо у покупців з Китаю і Росії. У 2017 р інтерес росіян до елітної нерухомості в Лондоні збільшився в 3 рази. Очікується, що тренд на зростання цін в преміум-сегменті міста збережеться і складе 20%. Тому Лондон менш привабливий з точки зору зростання вартості нерухомості. Ціни завищені і можливе утворення міхура. Для здачі в оренду перспективні інвестиції в містах з великою кількістю студентів, таких як Ліверпуль і Манчестер. З квітня 2018 роки витрати на покупку нерухомості в Уельсі зростуть. Влада тут піднімуть збір на покупку нерухомості вартістю від £ 400 000 с 5,5% до 7,5%.

Німеччина традиційно розглядалася як місце, де можна було зберегти вкладення. Ринок житла в країні залишався стійким в зв'язку зі зростаючим добробутом населення, відтоком жителів в міста, низької будівельної активності та ніяк не високими процентними ставками по іпотеці. Вже більше двох років наплив біженців в багату Німеччину сильно впливає зараз і в майбутньому на перспективи зростання нерухомості. Вартість нерухомості в Німеччині майже не росте, орендна прибутковість не вище середніх 3% в рік. Допомогти вибрати міжнародну інвестиційну нерухомість може достовірна інформація і професіонали зарубіжного інвестування. Безкоштовно користуйтеся статистикою на сайті www.globalpropertyguide.com. Також на аналогічних сайтах цікавлять держав. Коли вам буде потрібно професіонал для підбору саме інвестиційної нерухомості, це повинен бути не ріелтор. Ріелтори спеціалізуються на угодах зі звичайною нерухомістю. Для інвестиційної нерухомості потрібні експерти зі світу інвестицій.

Похожие страницы