Оригінальні проекти дачних будинків

Оригінальні проекти дачних будинків

Багато людей витрачають величезні кошти на те, щоб їх дачний будиночок виглядав відмінно і був максимально практичний, і тому вони розглядають незвичайні дизайни будинків. Перед дизайнером стоїть досить важке завдання, він повинен впоратися зі створенням домашнього інтер'єру, задовольнити всі бажання замовника і придумати незвичайний дизайн будинку. Багато професіоналів креативно підходять до цього питання і створюють оригінальний дизайн будинку.

Вы можете заказать и купить красивые розы с доставкой киев по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Невеликий будиночок для відпочинку у вихідні

Креативний дизайн заміського будинку, будувати який рекомендується виключно, якщо погодні умови дозволяють зробити це. Його площу не більше 14 кв. метрів. Це обгороджений простір для житла, воно володіє всім необхідним. Стиль мінімалізм припаде до смаку багатьом шанувальникам незвичайного домашнього дизайну. Він досить легкий в побудові, зате готовий давати масу позитивних емоцій, які людина буде отримувати під час проведення своїх вихідних, насолоджуючись оригінальним дизайном будинку

В якості основи ми будемо використовувати старі меблі з деревного масиву - нам буде потрібно один стіл і кілька стільців або табуретів. До початку робіт звертайте увагу на початковий стан, і при необхідності відремонтуйте - якщо, звичайно, Ви плануєте використовувати предмет за призначенням.

З оздоблювальних матеріалів візьмемо фарбу і лак (кракелюрний або звичайний), які можна придбати в будівельному магазині, а також кисті та наждачний папір різної грубості і зернистості. Цей набір дозволить створити базову меблі, тому якщо Ви планували додатково прикрашати її, зробіть декупаж або розпис по трафарету. Отже, приступимо.

Старий лак необхідно ретельно змити спеціальним складом, а поверхня зашкурить дрібнозернистим наждачним папером - це дозволить новій фарбі набагато краще прилягати до дерева. Після первинної обробки меблів пофарбуйте її в обраний колір, а потім, поки фарба не встигла висохнути, покрийте виріб кракелюрний лаком, який з часом утворює акуратні тріщинки - це дозволить стилізувати предмет під старовину. Ретельно просушіть шар і нанесіть прозорий лак для закріплення; при бажанні зробіть грубим наждачним папером кілька штучних потертостей. Наш «старовинний» комплект готовий, і тепер його можна з гордістю розмістити на кухні.

Похожие страницы