Навчання вертолітників української армії в Полтавській області

Навчання вертолітників української армії в Полтавській області. Навчання розпочалися з польотів командира. Полтавської області України близько ста льотчиків української армії проходять планові тижневі навчання на модернізованих вертольотах Мі-8 MSB-B і Мі-2 MSB-B для подальшого підвищення своїх навичок пілотування, за даними Міністерства оборони. , Генерал-майор Ігор Яременко, начальник сухопутних військ армійського авіаційного командування армії України, заявив, що підготовка пілотів вертольотів традиційно розпочалася з польотів командира за участю командирів бригади, їх заступників з льотної підготовки та керівників підрозділів армійської авіації. Читайте також спецпідрозділу України набувають нового, модернізована зброя, спорядження - президент «Вони перевірили техніку пілотування і навички інструктора. Всі учасники продемонстрували чудовий пілотаж. 

Самые важные и главные события в городе Полтава и области доступны на yes-poltava.com.ua и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Екіпажі постійно вдосконалюють свої навички пілотування, в той час як їх командири готові і готові надати необхідну підготовку », - сказав він. Протягом наступних кількох днів молоді пілоти будуть проходити бойові льотні навчання і працювати над поліпшенням заходів безпеки польотів.

Полтава, місто, східно-центральна Україна. Він розташований уздовж річки Ворскла. Археологічні дані датують місто з 8-го по 9-е століття, хоча перша документальна посилання датується 1 174 роком, коли він був по-різному відомий як Олтава або Лтава. Зруйнований татарами на початку 13 століття, до 17 століття він був центром козацького полку. У 1709 році Петро I Великий завдав нищівної поразки Карла XII в Швеції за межами Полтави після Чарльз обложили місто протягом трьох місяців. У 1802 році він став провінційним центром.

Полтава: залізничний вокзал

Сучасне місто Полтава в основному новий, реконструйований після того, як йому було завдано серйозної шкоди під час Другої світової війни. Це центр родючого сільськогосподарського регіону і має ряд галузей, переробних сільськогосподарську продукцію. Одна з найбільших в Україні бавовняних млинів була побудована для текстильної та швейної промисловості міста. Важливі інженерні роботи зайнялися ремонтом тепловозів і машинобудуванням. У Полтаві функціонують педагогічні, медичні, сільськогосподарські та агротехнічні інститути, а також кілька науково-дослідних установ. Населення (2001) 317 998; (2005 рік) 309 960.

Похожие страницы