Монтаж укосів пластикових вікон

Укоси для пластикових вікон можуть сильно вплинути на зовнішній вигляд і красу вікон. При установці нових конструкцій, або ремонті старих, часто відбувається пошкодження поверхні стіни, в ній з'являються тріщини, обсипається штукатурка і т.д. На такому тлі навіть кращі вікна виглядають непрезентабельно. Облагородити віконний проріз можна трьома способами: встановити пластикові або гіпсокартонні укоси, або надати йому привабливий вигляд, оштукатурений поверхню навколо нього.

оштукатурювання укосів

Монтаж укосів пластикових вікон оштукатурюванням поверхні - це трудомісткий і нешвидкий процес, тривалість його може досягати тижні. Викликано це тим, що для формування укосу необхідно нанести декілька шарів штукатурки, кожному з яких потрібен час, щоб просохнути. На жаль, цей метод практично завжди не дає хорошого ефекту, так як при монтажних роботах під укіс потрапляє волога. Це знижує міцності укосів і викликає їх швидке руйнування.

Укоси з гіпсокартону

Укоси з гіпсокартону займають середню позицію рейтингу. Вони не такі складні в монтажі, і служать набагато довше. Для цих цілей використовують, як правило, вологостійкий гіпсокартон, який згодом можна пофарбувати, освіживши його зовнішній вигляд.

пластикові укоси

З появою пластикових укосів всі інші його різновиди відійшли на задній план. І на сьогоднішній день це найпопулярніший і вигідний метод облагородження вікна. Від види пластмаси, з якого виготовляються укоси для пластикових вікон , багато в чому залежить ціна на них. Відповідно, чим матеріал якісніше, тим довше прослужить готовий виріб, радуючи власників своїм привабливим зовнішнім виглядом.

У порівнянні з гіпсокартонними схилами, пластикові коштують трохи дешевше і можуть прослужити до 50 і більше років. Різні варіанти їх забарвлення сприяють втіленню будь-яких дизайнерських рішень, як за кольором, так і по геометричній формі. Спочатку такі укоси мали вигляд панелей, але згодом на ринок надійшли і більш утеплені варіанти, створені за принципом сендвіча. Технологія їх виготовлення передбачає закріплення між двома шарами пластику спеціального утеплювача, наприклад, пінополістиролу. Використання таких укосів дозволяє значно скоротити тепловтрати будинку.

Похожие страницы