Металлоплатикові вікна

Існує кілька основних матеріалів, з яких можуть бути виготовлені віконні рами: дерево, метал і ПВХ. Чи можуть вони використовуватися як взаємозамінні? Це просто естетичне міркування? Або є рама «краще»? Розглянемо докладніше. Ви можете замовити металопластикові вікна від виробника київ за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат.

Віконні рами з алюмінію і сталі

Існують різні типи металевих каркасів, але багато переваги схожі, тому ми згрупували їх разом.

ПЕРЕВАГИ МЕТАЛЕВИХ віконних РАМ:

Довговічні і міцні оправи

У більшості випадків придатні для вторинної переробки і повторного використання.

Що потрібно враховувати при покупці нових вікон?

Хоча це буде багато в чому залежати від виготовлення та конструкції рами, ми можемо зробити деякі загальні узагальнення щодо характеристик вікон. Як і в разі будь-якого ізоляційного продукту, найважливішим показником є коефіцієнт теплопровідності .. Це число, дуже просто, дає вам одну цифру, яка точно описує, наскільки добре продукт запобігає проникненню тепла через нього. Чим менше число, тим краще продуктивність. У старих склопакетів значення U може становити 2 або більше, в той час як у нових подвійних стекол, ймовірно, буде значення U 1,4 або нижче. Найкращі склопакети на ринку матимуть коефіцієнт теплопровідності близько 0,7. Взагалі кажучи, вікна з ПВХ матимуть кращу продуктивність при такій ціні, ніж вікна інших типів. Такі наднизькі значення U можна досягти за допомогою інших матеріалів, але вартість, ймовірно, буде вище. Завжди перевіряйте U-значення ваших нових вікон перед їх установкою, щоб переконатися, що ви отримуєте високоефективне вікно.

Віконні рами з ПВХ

Вікна з ПВХ або пластику стали стандартною рамою для сучасних склопакетів. Вони відносно дешеві і дуже ефективні, але у них є деякі недоліки.

ПЕРЕВАГИ ВІКОН ІЗ ПВХ

uPVC зазвичай найдешевший варіант

ПВХ вимагає дуже невеликого догляду

Він володіє хорошими тепловими характеристиками навіть в нижній частині ринку.

Похожие страницы