Міжкімнатні Двері в інтер'єрі Квартири

Будь-які дверні конструкції - це не просто архітектурний елемент приміщення. Крім декоративної функції, вони захищають кімнату від холоду і шуму, розмежовують простір і дають вам можливість усамітнитися.

Однак не варто вважати, що дизайнерська функція відійшла на другий план. Це зовсім не так. Навпаки, з розширенням лінійки пропозицій зовнішній вигляд придбав колосальне значення.

Міжкімнатні двері в інтер'єрі: вибираємо відповідні з безлічі квітів і стилів

І тут же виникають труднощі:

 • купувати однакову меблі в усі кімнати?
 • всюди стелити підлогове покриття одного кольору?
 • • може простіше встановити для кожного приміщення різні двері? А чи буде це красиво?

  Сила-силенна питань, хвилюють тих, хто самостійно планує дизайн свого житла. Насправді немає ніяких строгих правил. Вам зовсім не варто заганяти себе в рамки. Довіряйте своїм смаком.

  При виборі дверей орієнтуйтеся на колірне рішення і стиль вашого інтер'єру. Іноді буває, що стилістика єдина для всієї квартири або будинку.

  Однак більш поширене, коли кожне приміщення має свої кольори і стиль. Як підібрати міжкімнатні двері для такого інтер'єру?

  Радимо вам вибирати в залежності від стилю і квітів, використовуваних в коридорі, холі, передпокої або вітальні. Адже один з сенсів установки дверей - збереження цілісності загального приміщення.

  Мрієте про гармонію і затишок будинку - купіть світлі міжкімнатні двері для свого інтер'єру

  Ясні і світлі відтінки ідеальні для мінімалізму і сучасного стилю. Втім, двері таких тонів вдало вписуються в будь-який інтер'єр, за винятком hi-tech та інших ідентичних ультрасучасних стилів.

  Хочете бути ближче до природи - ставте двері натуральних кольорів

  Похожие страницы