Міжкімнатні Двері Своїми Руками

Дерев'яні дверні ручки для приміщень різного призначення стоять достатнього дорого. Висока ціна обумовлена використанням ручної праці і оригінальністю виконання. Сама по собі конструкція не відрізняється особливою складністю, і зробити її можна самостійно. У статті вказані переваги і недоліки моделей з деревини, а також описані різні технології створення дверної фурнітури власноруч.

Ще з давніх часів фурнітура для дверей виготовлялася з деревини. Пізніше гідну конкуренцію їм склали металеві вироби і елементи, виконані з сучасних матеріалів. Однак і на сьогоднішній день, дерев'яні моделі користуються широкою популярністю завдяки своїм перевагам:

Якісно відшліфована і оброблена деревина - приємна на дотик. Ручка з дерева не така холодна, як з металу або пластику.
Фурнітура з деревини незамінна при облаштуванні лазень і саун. Дерев'яні елементи не нагріваються до високих температур, як металеві, і ймовірність отримання опіку при контакті з ручкою зведена до нуля.
Простота виготовлення ручок для дверей з дерева своїми руками . Деревина проста в обробці, а робота з нею не вимагає дорогого устаткування. Використовуючи бруски, рейки або зруби вийде створити конструкцію будь-якої форми.
Доступна вартість.
Незважаючи на істотні плюси, дерев'яні вироби мають і деякі недоліки:

Характеристики міцності деревини поступаються металевим елементам. Цей факт необхідно враховувати при зведенні конструкції, яка піддається істотним навантаженням. В цьому випадку краще віддати перевагу твердим породам дерева або металу.
При тривалому контакті з металевими поверхнями дерево руйнується. Тому дверні ручки для дверей бажано підбирати відповідно до матеріалу виготовлення полотна.
Щоб ручка з деревини прослужила довгий час, її слід ретельно обробити: відшліфувати і просочити захисними складами.

Похожие страницы