Міжкімнатні Двері Оптом

Дверні петлі. 

За допомогою цього елемента дверне полотно кріпиться до дверної коробки.
Вони бувають:
- роз'ємні,
- нероз'ємні,
- ліві,
- праві,
- навісні,
- завіси.
Вибираючи петлі для міжкімнатних дверей , важливо враховувати безліч чинників. Наприклад, вага дверного полотна. Якщо це масивні дубові двері, то дві петлі її можуть і не втримати. Варто звернути увагу на сертифікати якості та етикетку даної продукцію. Там повинен бути вказаний конкретний виробник і матеріал, з якого виготовлена петля. В ідеалі - це повинна бути сталь або латунь. Причому краще віддати перевагу сталевим петель - вони практично не зношуються.
При покупці дверних петель важливо врахувати і той факт, чи буде необхідність знімати двері. Якщо в будинку або офісі передбачається ремонт або перестановка меблів, краще віддати перевагу роз'ємним петель. З них двері можна легко зняти, піднявши полотно, і відставити убік.

Дверні ручки.
На відміну від петель, дверні ручки крім якості повинні мати і презентабельний зовнішній вигляд. Адже крім своєї безпосередньої функціональної обов'язки (допомагати відкривати, закривати і фіксувати двері) ручки грають важливу в інтер'єрі роль декору дверного полотна. Сьогодні виробники меблевої фурнітури пропонують безліч видів дверних ручок: ручки-пластини, круглі ручки, ручки-розетки, а також ручки-скоби. Є також зовсім оригінальні моделі ручок у вигляді простягнутої руки, наприклад.
При покупці ручок бажано в першу чергу перевірити якість виробу. А саме зовнішнє покриття ручки. Фахівці стверджують, що кращими і найбільш якісними матеріалами для цих цілей вважаються гальванічні покриття. Це дуже тонкі металеві плівки, які мають гарну зносостійкість і надають виробу презентабельний зовнішній вигляд.

Похожие страницы