Міжкімнатні Двері Масив Вільхи

Не так давно в асортименті виробників з'явилися двері з вільхи, притому, що в нашій країні вже не одне століття відомі особливості породи. У вільхи містяться поліфеноли, які мають антимікробну і ранозагоювальну дію, його широко використовують в народі. До того ж відвар деревини п'ють при застуді, шлункових захворюваннях і ревматизмі.

  • Безпека і виняткова чистота матеріалу, в якому відсутні смоляні з'єднання і інші шкідливі для організму речовини, привели до того, що двері з масиву вільхи стали такими ж популярними, як конструкції з дуба. Але найбільше цінується деревина, яка росте в Білорусії, вже більше десяти років її використовують у виробництві різних предметів інтер'єру.
  • Вільха має однорідний колір, він коливається від червонувато-білого до бурштинового, якщо її нагріти до ста градусів, то виходить теплий малиновий тон. Уздовж пір видно дрібні виражені волокна і темні вкраплення, які схожі на мармурові прожилки, а на старих деревах є кольорові плями і річні кільця. Колір вільхи, який використовують в облицюванні, полотну надає золотисто-рожеве перетин, воно пожвавить і зігріє будь-яку обстановку.
  • Респектабельність і естетичність породи, яку ще називають червоним деревом, дозволяє створювати приголомшливі міжкімнатні двері: при нанесенні лакового шару масив вільхи стає яскравішим, а малюнок більш виразним. Дизайнери вважають, що вільхові двері будинок роблять будинок тепліше і затишніше.
  • При облаштуванні інтер'єрів житлових і нежитлових приміщень дуже важлива роль відводиться самобутності і красі, саме це характерно для дверей з масиву вільхи, а відгуки про дану продукцію тільки підтверджують її дивовижні декоративні властивості.

Вільха на відміну від дуба має не таку високу щільність, за цим показником вона ближче до липи. І навіть після її обробки не бажано використовувати для зовнішнього будівництва, зате міжкімнатні двері з масиву вільхи відповідають всім умовам експлуатації всередині приміщень.

Похожие страницы