Міжкімнатні Двері Фрегат

Фабрика міжкімнатних дверей «Фрегат» активно розвивається як виробничого підприємства з 2002 року.

В даний час виробничі приміщення займають близько 5000 м2, а потужність підприємства дозволяє випускати 30 000 високоякісних дверних полотен на місяць; так само на фабриці є три власних лінії по виробництву погонажних виробів.

Багаторічний досвід роботи, використання кращих сучасних матеріалів і обладнання дозволяє випускати продукцію високої якості.

У 2009 році був зроблений дуже важливий крок для фабрики - відкриття першого з чотирьох фірмових магазинів міжкімнатних дверей. Власна роздрібна мережа оперативно оцінює попит на продукцію і виявляє нові тенденції в споживчих перевагах.

2010 рік був ознаменований взяттям курсу на нові горизонти. Фабрика міжкімнатних дверей «Фрегат» успішно освоїла інноваційне виробництво полотен і погонажних виробів з покриттям ПВХ-плівкою і ART-шпон.

Запуск принципово нового виробництва дверних полотен по царговой технології із застосуванням скла «триплекс» власного виробництва, значно розширив асортиментний ряд і відкрив додаткові ринки збуту.

З радістю повідомляємо, що з 2011 року фабрика міжкімнатних дверей «Фрегат» є членом «Національної Асоціації Дверний Індустрії» ( «НАДІ»).

У 2012 році фабрика презентувала свій новий бренд "Albero", в якому поєднані багаторічний досвід виробництва, сучасне європейське обладнання та технології, а так само останні розробки в області облицювальних матеріалів (Softwood, Арт-шпон, ПВХ).

Однією з кращих колекцій бренду "Albero" є нова авторська колекція дверних полотен і погонажних виробів "Неаполь" виконана в покритті "SoftWood" - спеціальне тиснення на покритті створює тактильний ефект «м'якого дерева», завдяки чому поверхня здається «оксамитовою» і дуже приємна на дотик.

Похожие страницы