Міжкімнатні Двері Фото Каталог

Якісна міжкімнатні двері - це гарне доповнення до будь-якого інтер'єру. Двері повинні не тільки виконувати свою основну функцію: розділяти простір, але і прикрашати його, гармоніювати з усім інтер'єром. Якщо Ви цінуєте не тільки естетику, зовнішній вигляд дверей, але і якість продукту, його функціональність і комфорт в період експлуатації, то Ви зможете вибрати у нас надійні двері. На міжкімнатні двері нашого виробництва ми надаємо гарантію 5 років при використанні в побутових умовах. 

У нашому каталозі представлено широкий вибір дерев'яних міжкімнатних дверей, як економ класу, так і дорогих дверей з обробкою натуральним шпоном. Кожна модельна лінія володіє своєю індивідуальною особливістю і виконана в різних колірних варіантах. Будь-яку міжкімнатні двері можна виготовити в двостулковому виконанні, а також встановити в якості розсувних дверей.

В каталозі Ви можете подивитися фото всіх моделей, що випускаються. На фотографіях представлені двері з коробкою і лиштвами. Всі фото міжкімнатних дверей мають хорошу якість. Також можна ознайомитися з цінами на міжкімнатні двері. І Ви переконаєтеся, що купити якісні дерев'яні двері недорого, цілком можливо. Ціни вказані за полотно з урахуванням податків. Дізнатися повну вартість комплекту і оформити замовлення Ви можете, скориставшись Калькулятором або звернувшись до менеджерів наших дилерів у Вашому місті, де ви можете купити двері . Наші представники присутні у всіх великих містах Росії: Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Новосибірськ і т.д. Наша продукція продається як в роздріб, так і оптом. Для отримання додаткової інформації про дилерської програмою і цінах наміжкімнатні двері оптом Ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Похожие страницы