Міжкімнатні Двері Білорусія

Світ дверей 

ПРОФЕСІЙНЕ РІШЕННЯ
У нашому невеликому місті ринок з продажу та встановлення дверних конструкцій досить широкий, і як правильно вибрати виконавця - це досить непросте питання. Особисто для мене, як для споживача, важливу роль відіграє асортимент, і він повинен бути наочним, тобто не в каталозі, а щоб можна було відразу побачити і оцінити.
Компанія «Світ Дверей» - воістину рай для будь-якого, навіть самого примхливого споживача. Про роботу компанії нам розповів керівник Ігор Підгородне.
- Скільки років Ваша компанія на ринку послуг і які зміни за цей час з нею сталося?
- Ми працюємо з 2005 року, а це солідний період, за який нам вдалося завоювати довіру споживача. При цьому ми не перестаємо рости і вдосконалюватися, тому що важливо відповідати вимогам часу і бути завжди попереду, щоб клієнт, приходячи до нас, був упевнений, що зробив правильний вибір.
До уваги покупця представлені двері вхідні, міжкімнатні, арки, секційні ворота, розсувні ворота, ролокасети,
За 12 років роботи ми постійно розширюємо свої можливості, тому покупець може знайти багато необхідного і цікавого в магазині «Світ Дверей». Наприклад, у нас великий досвід роботи по установці пластикових вікон .
- Які нові напрямки роботи Ви освоюєте?
- Звичайно, ми прагнемо розширювати спектр товарів і послуг. Новим напрямком стали натяжні стелі. До даного продукту споживач уже звик, але ми вибрали для себе новий рівень роботи - найякісніше полотно і конструкції будь-якої складності: дворівневі, декоративні, тканинні, сатинові, з фотодруком і т.д.
- Ви пропонуєте допомогу клієнту у втіленні мрії про ідеальну лазні.
- Так, це ще один напрямок нашої роботи, до якого ми підходимо дуже серйозно. Компанія «Світ Дверей» пропонує унікальний вибір печей для лазні та сауни, печей опалювальних, камінів, димоходів власного виробництва, аксесуарів для лазні та сауни. Ви отримаєте не тільки якісний товар, але і детальну консультацію професіоналів.
- Кілька слів про Ваш колективі.
- Співробітники компанії із задоволенням детально розкажуть вам про продукцію, її особливості, технічні характеристики, варіантах комплектації і колірних рішеннях ...

Похожие страницы