Лінійні світильники

Лінійне світло використовується для створення сучасних і насичених дизайном просторів. Саме тому лінійний світло це популярна тенденція в області дизайну освітлення по всьому світу.

Лінійні світильники, в своїй основі складаються з алюмінієвого профілю і розсіювача, завдяки широкому діапазону моделей і спектру світіння мають велику кількість доступних прийомів для використання в сучасному освітленні.

Вы можете купить надежный и стильный https://electroled.com.ua/svetilniki-led/led-svet-office/line-aluminium-prima-tech для создания современных и насыщенных дизайном пространств в жилых, офисных, торговых и промышленных помещениях по самым выгодным ценам.

За допомогою лінійного світла можна легко створити інтер'єр з нуля або кардинальним чином змінити вже існуючий інтер'єр, створивши ілюзію з світлових ліній.

Для ценітілей практичності, таке рішення так само є відмінним помічником, позбавляючи простір від зайвих світильників і залишаючи тільки світло.

Серія лінійних профілів це результат високотехнологічного виробництва і відмінного конструювання. Кожен профіль має рівну геометрію, анодований алюміній, якісний розсіювач з високим ступенем стійкості до механічних пошкоджень. Використання такого профілю впевненість у відмінному результаті.

Купити лінійний світлодіодний світильник сьогодні можна для будь-яких завдань. Такі освітлювальні прилади можуть похвалитися широкою сферою застосування. Їх можна зустріти не тільки в квартирах і заміських будинках, але і в офісах, в музеях, в виробничих цехах, на складах. Вони оптимально підходять для прихованого підсвічування стелажів і полиць магазинів, наприклад, з метою залучення уваги покупців до сучасно оформленим вітрин. Гарним доповненням до лінійним конструкцій стануть вбудовані світильники.

За рахунок різноманітних способів кріплення змонтувати таку систему освітлення можна абсолютно в будь-якому місці. Лінійні світильники мають пило і вологозахист, їм не страшні різкі перепади температур.

Сьогодні лінійні світильники стрімко вриваються в наше життя, з кожним днем отримуючи все більшу популярність і завойовуючи довіру покупців. Лінійні світлодіодні світильники - це готові світлові прилади, виготовлені на основі алюмінієвого профілю.

Такі освітлювальні прилади прийшли на зміну люмінесцентним лампам. Крім стильного зовнішнього вигляду, вони мають тривалий термін служби. Крім того, з їх допомогою можливо суттєво економити електроенергію, що в сучасних життєвих реаліях дуже важливо. А ще такі освітлювальні прилади дозволяють моделювати освітлення у вашому будинку і розставляти потрібні акценти по-вашому смаку.

Як джерело світла лінійні світильники мають планку зі світлодіодами, встановлену в металевий або пластиковий корпус. Світлодіоди розподілені рівномірно, що дозволяє забезпечувати однакове світіння по всій поверхні приладу.

Похожие страницы