Квартири від забудовників

Ви можете купити на вигідних умовах житло в новобудовах класів «економ», «комфорт» і «еліт», а також нові квартири від компаній-партнерів без комісій - за ціною забудовника. Для покупців діють знижки при 100% оплаті і іпотеці.

Представлені до продажу квартири від забудовників в новобудовах мають широкий спектр характеристик. Ми пропонуємо об'єкти з чистової й чорнової обробкою.

Переваги нашого сервісу

Співпраця ведеться на підставі законодавчої бази; всі договори пайової будівництва проходять обов'язкову реєстрацію.

ЖК Броваров «Лесной квартал» — место, где жизнь расцветает с новой силой, Вы можете выбрать и купить недвижимость по самой выгодной и доступной цене и наслаждаться отличным архитектурным решением.

Різні форми оплати: іпотека, в тому числі військова, розстрочка на об'єкти, що будуються, субсидії, включаючи материнський капітал.

Супутні послуги: супровід іпотеки, залік наявного житла, узгодження субсидій, реєстрація, реєстрація власності.

Зручний графік роботи

Різні способи зв'язку: телефон, електронна пошта, спеціальні сервіси на сайті (онлайн-чат, дзвінок, замовлення зворотного дзвінка) і група VK.

Консультації, в тому числі онлайн.

Попередній розрахунок іпотеки та підбір варіантів житла он-лайн за допомогою спеціальних сервісів на сайті.

Високі стелі і великі площі - це безперечні переваги квартир в центрі. Серед пропозицій можна знайти і нестандартні варіанти, наприклад, квартири в мансардах. Такі приміщення користуються великою популярністю серед молоді. Вартість мансард залежить від їх стану. Але бажання отримати в розпорядження настільки мальовничий вид житлоплощі часто виявляється сильнішою за здоровий глузд. Часто при покупці квартири можна отримати в навантаження і комплект антикварних штучок. Багата ліпнина і кахельні печі початку століття - найпоширеніші подарунки історії для нових власників. З плином часу і зміною власників кількість антикваріату, звичайно, стає менше. Але до сих пір у багатьох комор центру зберігаються старі книги, радянські ялинкові іграшки і комплекти військових нагород. До сих пір зустрічаються і випадки, коли разом з новим житлом можна отримати рояль XIX століття, антикварні меблі або оригінал картини відомого художника.

Похожие страницы