Конструкція лінійних світильників

Лінійні світлодіодні світильники - лінії. Ми розробляємо і виробляємо високоякісні LED профілю. У нас ви можете купити надійний і стильний алюмінієвий лінійний світильник за найвигіднішими цінами.

Конструкція. Лінійний світильник складається з алюмінієвого профілю, полікарбонатного Світлорозсіювачі, джерела світла (зазвичай використовується світлодіодна стрічка) і джерела живлення.

Вы можете купить надежный и стильный линейный алюминиевый светильник с использованием современных высококачественных и высокоэффективных светодиодов по самым выгодным ценам.

Кожен лінійний світильник можна виготовити за індивідуальним розміром і підібрати один або кілька джерел живлення: 
Джерело світла (світлодіодна стрічка)
Світлодіодна стрічка в алюмінієвий профіль (LED світильник) підбирається виходячи з ваших побажань:
-Колір
-Потужність - яскравість
-Для освновного освітлення рекомендуємо вам світлодіодні лінійки

Різновиди лінійних світильників
Лінійні світильники бувають різної конфігурації і діляться на кілька основних типів:
-підвісні;
-вбудовувані;
-кутові;
-накладні.

Переваги світлодіодних лінійних світильників
1. Довговічність. Для світлодіодів заявлений термін служби близько 50 000 годин, до цього часу вони втрачають до 30% яскравості. Якщо користуватися світильником по 12 годин на добу, то його вистачить на 10 років.

2. Яскравий насичений світло. Світлодіодні лінійні світильники мають потужний направлене світло. У вашій квартирі або в офісі завжди буде сонячно і комфортно.

3. Безпека. Розбивши лампу, ви, член вашої родини піддається ряду небезпечних для життя факторів (опік, поранення, задуха). Світлодіодні світильники не виділяють ультрафіолет, гріються трохи вище 40 градусів, в них не содержут летючі речовини і їх неможливо розбити.

4. Економія електроенергії. Світлодіодний світильник в 30-40Вт сопостовім по яскравості з 150Вт галогенною або 400Вт класичної лампами.Так-так сучасній людині необхідно яскраве освітлення, питання про зниження витрат на електроенергії як ні коли актуальна.

5. Контрастність. Контрастність у світлодіодів значно перевершує цей показник у газорозрядних ламп і забезпечує значно кращу чіткість освітлюваних об'єктів і передачу кольору (індекс передачі кольору 80-85, що відповідає оцінці «відмінно»).

6. Миттєве включення і можливість регулювання. Світлодіоди включаються моментально, як тільки на них подають необхідний робочий напруга. Світлодіодні світильники мають обширні вибором систем управління. Вас обмежує тільки ваша фантазія !

Похожие страницы