Компанія Apple в сфері навчання

Прогрес не стоїть на місці, все більше шкіл набувають комп'ютери, ноутбуки і планшети для удосконалення освітнього процесу. Компанія Apple в сфері навчання пішла далеко вперед від інших виробників: інтерактивні форми навчання, системи голосування і електронні підручники. Використання Apple iPad у класі дає можливість індивідуального підходу к кожному учневі, збільшуючи його залученість в урок. Як наслідок, результати контрольних тестів і індивідуальних проектів підвищуються.

Вы можете заказать и купить лучшее мобильное решение на http://applekiev.com.ua/category/remont-iphone/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат в удобное для Вас время.

Компанія як офіційний представник-партнер Ейпл в сфері освіти, маючи відповідний дозвіл по впровадженню освітніх ініціатив Ейпл в навчальних закладах.

Студенти і викладачі отримують величезний вибір освітніх програм, які використовуються в усьому світі. Велика частина додатків безкоштовна, а вартість платних, як правило, не перевищує 2 $. Кожен учень отримує можливість виведення своїх відповідей на екран окремо, не встаючи з місця.

Компанія Apple розробила ряд навчальних курсів та тренінгів для викладачів та IT-служб навчальних закладів. Спеціальні тренери Apple готові навчати викладачів будь-якого навчального закладу незалежно від того, придбала школа чи університет планшети або комп'ютери Apple, або тільки планує це зробити.

Один з найбільш частих закидів в сторону пристроїв Apple - відсутність можливості розширення пам'яті. І найпоширеніший аргумент, який ми чуємо: «Ось, я можу з комп'ютера закачати на SD-карту фільм, а потім дивитися його в дорозі, при цьому не забиваючи пам'ять пристрою». У такі моменти прихильникові техніки Apple залишається тільки зітхнути або прийняти оборонну позицію, мовляв, «все дані можна зберігати в хмарі». Але ми з вами розуміємо, що це далеко не вирішення проблеми, особливо в сфері бізнесу.

флешка для айфона і Айпад

На наше щастя, китайські виробники (втім, не тільки вони) вже виробляють величезну кількість різних аксесуарів, здатних виправити головний недолік пристроїв «яблучної» компанії. Про один з гаджетів ми вам зараз розповімо. Прямо через додаток, в якому ви працюєте з флешкою, можна створити резервну копію фото, відео та контактів, що зберігаються на вашому пристрої, тим самим вивільнивши настільки дорогоцінний місце на телефоні або планшеті. Крім того, існує можливість роботи з камерою відразу через додаток, щоб потім не витрачати час на перенесення даних.

Похожие страницы